Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki hétvégére nem...

Van valaki, aki hétvégére nem várja? Van kedvetek együtt izgulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok ilyen kérdést láttam, megjött hozzá a kedvem :)


Én vasárnapra vagy hétfőre nem várom. Fogalmam sincs, hogy tünetem van vagy nincs. Hányinger néha, de nálam ez simán előfordul, ha belekóstolok a sütikbe vagy megeszem, amik nem lettek szépek :D


Nálatok valami? :)


Esetleg írjátok le mióta próbálkoztok, van-e már gyereketek, hány évesek vagytok :)


Sok sikert mindenkinek!


2018. nov. 19. 20:06
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Hát teszteltem a reggel,negatív lett viszont semmi jele annak hogy megfog jönni,S egyre jobban van fehér folyasom,s nekem menzesz előtt száraz napjaim vannak. Meglatom mi lesz még estig,meg hát holnap reggelig. Akkor majd tesztelek újra. :)


#3

2018. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Persze, a tesztek sem istenek :) nagyon sokszor nem mutatják ki a korai terhességet :)
2018. nov. 21. 18:03
 23/45 anonim ***** válasza:

#3

Így van! És ráadásul egy olcsó teszt volt ugye számít az is milyen erősségű es az is hogy ha baba van a kèsès hátterében hogy mikor fogadt meg :)

2018. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Úgy úgy :)
2018. nov. 21. 21:26
 25/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Tesztelt meg valaki rajtam kivul?

Nekem egy csikarnyek megjelent, de ezt az olcso kinai tesztnek tudom be, jartam mar igy maskor is es nem voltam terhes, ami biztos, h nem szaradasi, mert mar szaradas elott ott volt, prbaltam fenykepezni, de nagyon halvany, ti latjatok kepen? Azt hiszem ez a szellemcsik?!


[link]

2018. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Szerintem ez halvány pozitív inkább :)
2018. nov. 23. 19:25
 27/45 A kérdező kommentje:
Én még nem mertem tesztelni :( kicsit feszül a hasam, meg van még pár PMS tünetem, próbálom nem beleélni magam.
2018. nov. 23. 20:29
 28/45 anonim válasza:
Szia mi lett végül?
2018. nov. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Én keddre nem vártam, de voltak tüneteim ezért ma reggel teszteltem predictorral és egyértelmű pozitív lett! :)

2018. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)


Sajnos az enyém negatív lett :(

2018. nov. 25. 10:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!