Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki hétvégére nem...

Van valaki, aki hétvégére nem várja? Van kedvetek együtt izgulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok ilyen kérdést láttam, megjött hozzá a kedvem :)


Én vasárnapra vagy hétfőre nem várom. Fogalmam sincs, hogy tünetem van vagy nincs. Hányinger néha, de nálam ez simán előfordul, ha belekóstolok a sütikbe vagy megeszem, amik nem lettek szépek :D


Nálatok valami? :)


Esetleg írjátok le mióta próbálkoztok, van-e már gyereketek, hány évesek vagytok :)


Sok sikert mindenkinek!


2018. nov. 19. 20:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

En holnap tesztelek megint, de nem jott meg, szoval lehet tenyleg halvany pozi a tesztem :)


Tobbiek?



Linda

2018. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Szerdára nem vártam, nem jött még meg csak görcsölök.. csináltam ma egy tesztet sajnos negatív. :(

Nektek viszont gratulálok :)

2018. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Pozitiv lett a mai (is), mar csak a dokit kell kivarni, h megerositse!!! :)


Linda

2018. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Linda nagyon gratulálok és jó egészséget nektek :)


Nekem még mindig nem jött meg. Viszont görcsök vannak. Tesztet nem ismételtem, de. Predictor early lett tegnap hómező :( szóval én most feladtam :(

2018. nov. 26. 14:31
 35/45 anonim ***** válasza:

#3

Én ugye múlt hét szerdára nem vártam nem is jött meg csutortok-pentek-szombat pozitív tesztek . Viszont tegnap délután picit vereztem bementem a dokimhoz és megnézett mondta hogy nem lát meg semmit mivel lehet az elején vagyok vettek vért hcg-re mondta hogy ma ahogy lejon az eredmény, hívjam fel,nos az eredmény értéke 1 . Tehát ha volt is baba biztosan elment mert estére már gorcsoltem és mára rendes vereztem....szóval majd legközelebb..

De akiknek pozitív tesztjuk lett gratulálok!!! És sok egészséget kívánok és boldog baba varast!!! 😍😍

2018. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Utolsó annyira sajnálom :(


Közben nekem is megjött :(

2018. nov. 28. 17:57
 37/45 anonim ***** válasza:

Semmi gond... Majd legközelebb sikerül.!

Én is sajnálom hogy neked sem pozitív,viszont ne csugedj! Legközelebb sikerül,akkor amikor a legkevésbé számítasz rá :) ! 😘😘 Addig is jó egészséget kívánok neked!

2018. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Nekem lehet h el fog menni a baba, barnazok, doki szerint mindent vagy semmit elv lesz...

De nem emesztem magam, elfogadom, ha igy kell lennie...:(



Linda

2018. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Sajnálom Linda, majd számolj be hogy mi lett.


Szurkolok érted nagyon!


A másik válaszolónak is nagyon köszönöm és további hasonló jókat kívánok :)

2018. nov. 29. 18:52
 40/45 anonim ***** válasza:

#3-mas vagyok

drukkolok Linda hogy minden rendben legyen...tudom min mész most át.....de sok erőt és kitartást,bízz benne hogy minden jó lesz!!

2018. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!