Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló? Mit...

Volt valakinek hasonló? Mit tegyek? Lehetek terhes? Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Megjott a menzeszem, de az előző menzesz óta, folyamatos alhasi görcseim voltak, a mellém olyan érzékeny volt mint a fene!nem csináltam még tesztet! Szeretnénk babát, de még nem tudjuk mit tegyünk, első babánkat várnánk! Köszönöm nektek!
2018. dec. 23. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor nem vagy terhes. A folyamatos alhasi görcsök miatt pedig inkább orvoshoz kéne menned, pláne ha babát terveztek.
2018. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu h az vagy.
2018. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál a párom és én is, nézték a peteeresem is, azt mondta az orvos, hogy minden rendben van! A páromnak szintén ezt mondták! Egyszer véletlenül 2-3 hete volt egy kijelentésem "én is anya vagyok", később gondolkoztam, hogy mit is mondtam tudom ez kicsit fura és spirituális is, de olyan fura hányingerem van! 30eves vagyok és már úgy babaznek! 💓
2018. dec. 23. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhessegi teszt esetleg? Barmelyik kinutatja mar ilyenkor. Bar megjott, igy valoszinuleg felesleges.
2018. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ééértem, akkor ez a te buta kérdésed...

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..

2018. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha menstruálsz, nem vagy terhes.
2018. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!