Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
18 vagyok, még nem szeretnék kisbabát, és a barátommal védekeztünk is. Nem szedek fogamzásgátlót, csak óvszer volt rajta, és csak análisan szexeltünk. Nemis ért hozzám a nemiszerve, esetleg egy pillanatra gumival, de a lyukhoz akkorsem. Azóta egyszer megjött a menstruációm, most meg késik 2 napja. Vaginálisan nem közösültünk régóta, szóval tudom hogy onnan nem lehetek terhes, mert az vagy fél éve volt. Csak megijedtem és gondoltam megkérdezem. Köszönöm a segítséget.

2019. febr. 5. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég..
2019. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, análisan teherhe estél...

18 évesen komolyan ennyire hülye vagy??

2019. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy análisan nem esel teherbe. Csak azért paráztam be mert ha óvszerben a végén hozzámért egy pillanatra. És tudom hogy nem volt kiszakadva, csak nem-e azért késik. Ennyi
2019. febr. 5. 10:27
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Basszus szerintem terhes lehetsz. Gratulálok:D
2019. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez most komoly vagy szarkazmus?
2019. febr. 5. 10:31
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Komoly. Ha holnap se jön meg vegyél tesztet és csináld meg első vizeletből.
2019. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld már! Minek szexel valaki,aki még nem nőtt fel hozzá? Gumival ért hozzád,mitől lehetnél terhes?? Meg amúgy is..csak hozzád ért ...istenem milyem világban élünk
2019. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nemis értem hogyan... nemis ért szinte hozzám, múlt hónapban pedig megjött. Ráadásul ha hozzámis ért enyhén, akkorse a lyuk körül, a gumi pedig nem szakadt ki
2019. febr. 5. 10:41
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor, ha csak análisan csináltátok, és ha hozzá is ért esetleg kívülről, azt is gumin keresztül, akkor szerinted mi a jóistentől lennél terhes? Vagy a barátod spermái átrágják magukat a gumin, meg utána átszivárognak ott bent a bélfaladon?
2019. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor nincs esélye hogy terhes vagyok? És akkor mitől késhet vajon?
2019. febr. 5. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!