Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
18 vagyok, még nem szeretnék kisbabát, és a barátommal védekeztünk is. Nem szedek fogamzásgátlót, csak óvszer volt rajta, és csak análisan szexeltünk. Nemis ért hozzám a nemiszerve, esetleg egy pillanatra gumival, de a lyukhoz akkorsem. Azóta egyszer megjött a menstruációm, most meg késik 2 napja. Vaginálisan nem közösültünk régóta, szóval tudom hogy onnan nem lehetek terhes, mert az vagy fél éve volt. Csak megijedtem és gondoltam megkérdezem. Köszönöm a segítséget.

2019. febr. 5. 10:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hol voltan biologia oran, konyorgom?? Jo hogy a dugashoz van eszed...

*facepalm*

2019. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek ott jön ki, ahol bement, úgyhogy reménykedj, hogy nem a beleidben fogod kihordani, mert nagyon hosszú 9 hónap lenne... Ha szerencséd van, esetleg felmászik a gyomrodba és még időben ki tudod köpni.


Komolyan, a saját érdekedben olvass már egy kicsit utána, hogy a SAJÁT tested, amiben 18 éve élsz, hogyan működik. Nem azért, hogy másokat ne keseríts el, hanem azért, hogy te magad ne idegeskedj hülyeségeken, ha már szexelni muszáj.

2019. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
De, terhes lettél, és holnap fogsz szülni: egy szép nagy, barna csokihurka lesz a te gyermeked :D
2019. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy. Csak majd a sggedből fog kijönni a gyerek...
2019. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a tesztet ezesetben a szrodból kell megnézni xDDD
2019. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Vaginalisan nem közösültetek régóta???? Az vagy fél éve volt?? És ez neked jó így? Amúgy biztosan nem vagy terhes...
2019. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy hülyeséget kérdeztél ezért kapsz ilyen válaszokat.

Nem vagy terhes.De nem gondolod nem kellene nemi életet élned míg ezekkel nem vagy tisztában?

A stressztől is késhet mert hülyeségen agyalsz.

Nézz utána mindennek utána élj nemi életet.

2019. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A seggem is okosabb nálad kérdező
2019. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Vaginálisan nem közösültünk régóta, szóval tudom hogy onnan nem lehetek terhes,"


:D :D Mi az hogy onnan????? MIért máshonnan szerinted lehetsz? És te 18 vagy? tuti nem 8?

2019. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"tudom hogy onnan nem lehetek terhes"

Te jó ég!

Nyilván nem lehetsz terhes a se..be kukitól

2019. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!