Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
18 vagyok, még nem szeretnék kisbabát, és a barátommal védekeztünk is. Nem szedek fogamzásgátlót, csak óvszer volt rajta, és csak análisan szexeltünk. Nemis ért hozzám a nemiszerve, esetleg egy pillanatra gumival, de a lyukhoz akkorsem. Azóta egyszer megjött a menstruációm, most meg késik 2 napja. Vaginálisan nem közösültünk régóta, szóval tudom hogy onnan nem lehetek terhes, mert az vagy fél éve volt. Csak megijedtem és gondoltam megkérdezem. Köszönöm a segítséget.

2019. febr. 5. 10:22
1 2 3
 21/21 Nonner ***** válasza:

Nos, terhes természetesen nem vagy.

De valóban jó lenne, ha tájékozódnál arról, hogy mi a frászt is csináltok.


Viszont.. abból, hogy a s*ggedből a p*nádba teszi a csávód a legnemesebb szervét, előbb-utóbb széééép nagy fertőzés lesz, úgyhogy én ezt sem tenném. Célozzatok meg egy lyukat, csináljátok amíg jól esik, aztán cseréljetek gumit..


Jóég.

2019. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!