Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek már van egy gyerekük,...

Akiknek már van egy gyerekük, miért vannak úgy rápörögve a témára, mintha 6 éve próbálkoznának egy első gyerekért?

Figyelt kérdés
Már tesztelnek a 9. dpon, aggódnak 2-3 hónap után. Nem értem miért. Én másfél év próbálkozás után ott vagyok, hogy boldog leszek, ha összejön egy baba. Ha esetleg összejön még egy örülök, de ha nem, akkor nem. Pedig világ életemben 2-3 gyereket szerettem volna.

2019. febr. 10. 10:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

Mert nem ösztönlények vagyunk, hanem vannak érzelmeink is.

2. és 3. gyerekre is lehet ugyanúgy vágyni, mint az elsőre. Nem az utódnemzés és az örökítő anyag átadása a lényeg...

2019. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudhatod előre, mi lesz akkor, ha a többedik gyerekkel próbálkozol. Most azt hiszed, nyugodt leszel, aztán simán lehet, hogy jobban raporogsz majd, mint az elsőre. Az emberek többsége mindig többre vágyik- nem kimondottan gyerekre gondolok most- így ha még van valami, még inkább akarja a másikat, a többét.
2019. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Az embert általában felvillanyozza, ha gyereket tervez. Nekem az a furcsa, ha valakit nem.
2019. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Elsonek adok igazat. Majd ha az elso meglesz es nagyobb lesz a masodikra talan meg jobban fogsz vagyni vagy kesobb a harmadikra.
2019. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező én egyet értek veled, de ezt csak azok értik meg/érzik át, akik évekig küzdenek azért, hogy egyáltalán legyen gyerekük. Nekem is van olyan ismerősöm, aki azt mondta, hogy neki ugyanolyan rossz érzés, hogy 1 éve nem jön a harmadik baba, mint nekem, hogy 6 éve várunk az egyetlenre. Hát nagyon nem ugyanaz, csak mindenkinek a saját problémája fáj, mivel nincs bennük empátia.
2019. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
16%
3-as nem ez az oka. Te mindenhova irkalsz es nagy baromsagokat. Ennyi erovel 10 gyerekem is lehetne mert felvillanyoz. Egy anya mashogy merlegel.
2019. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
5-ös ez hülyeség. Nekünk 6 év alatt fogant meg az első, de ugyanúgy vágytunk a másodikra is. Sőt, nekem pl könnyebb lett volna azt elfogadni, hogy nem sikerül és örökbefogadunk, mint hogy egyke marad a lányom. Hála Istennek, a második gyorsan beköltözött a pocakomba.
2019. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Na de 4 hónap próbálkozás után ennyire rápörögni? De lehet, hogy csak az gondolkozik úgy mint én, aki az elsőre is sokat vár.
2019. febr. 10. 10:41
 9/26 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a 7es sokat várt az első babára is!
2019. febr. 10. 10:43
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Aki szerint ugyan olyan totálisan meddőnek lenni, nem átélni a terhességet, gyermeket, mint ha nem jön össze a többedik, az húzza ki a fejét a seggéből...
2019. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!