Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek már van egy gyerekük,...

Akiknek már van egy gyerekük, miért vannak úgy rápörögve a témára, mintha 6 éve próbálkoznának egy első gyerekért?

Figyelt kérdés
Már tesztelnek a 9. dpon, aggódnak 2-3 hónap után. Nem értem miért. Én másfél év próbálkozás után ott vagyok, hogy boldog leszek, ha összejön egy baba. Ha esetleg összejön még egy örülök, de ha nem, akkor nem. Pedig világ életemben 2-3 gyereket szerettem volna.

2019. febr. 10. 10:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%
Izgulsz, hogy végre teherbe ess, anyává válhass. Terhes leszel, egészséges gyermeket szülsz. A kicsi megnő, vágysz másik babára. Hogy a fenébe ne izgulnál, mikor egyszer már átélted, teherbe tudtál esni, meg tudtad szülni. Nehogy már csak 1x sikerüljön, mikor minden adott egy másodikhoz is. Sikerülnie kell, sikerülni fog. Vagy nem. Izgulsz.
2019. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
Sokat vártam / vártunk az elso babara. 9 evet. Megfogadtam, hogy ha valaha még szeretnenk második gyermeket, tobbet nem megyek ra idegileg, nincs idore szex, kotelezo vizsgalat, terhesteszt stb. Aztan eljott az idő, es sajnos a sikertelenseg visszakoszont. Nem szandekosan, de lett egy depressziós honapom. Aztan eszbekaptam es probaltam nem raporogni. (8 hetes vagyok, szoval osszejott harom honap alatt)
2019. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 piroska és a farkas ***** válasza:
54%
Én most vàrom a 3. babàmat. És egész biztos vagyok benne, hogy fogalmam sincs, mit él àt az, aki az első babàja foganàsàt vàrja régóta, pedig nagyon - nagyon vàgytam a 2. és 3. babàkra is. De bennem az van, hogy az egy gyerek màr önmagàban végtelenül több, mint ha nincs egy sem, és az, hogy lesz- e többedik, az màr tényleg " csak" ajàndék. Nem mondom, hogy ràgörcsöltem, de bizony rànehezedett a mindennapjaimra a testvérkék utàni vàgy, valóban igaz, hogy mikor az embernek màr van tapasztalata, borzasztóan szeretné àtélni újra.
2019. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%
Ezt en sem ertem! A kettot nem is lehet osszehasonlitani. Ez olyan mint, ha egyenloseget tennenk akoze, ahogy egy ehezo vagyik egy falat kenyerre, meg egy jollakott meg egy kis desszertre.
2019. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
61%
Nekunk isteni csoda utjan sikerult az elso 10. honapban spontan, a teso az istenert se 2 eve. Nagyon vagyok meg egy gyerekre. Viszont mikor olyannal beszelek, akinek nincs, es eselye is keves van a babara, nagyon szarul erzem magam. De ujra atelni a terhesseget, mindent...nem tehetek rola, erzelmek. De full jogos a kerdesed. Plusz a nagy mar lassan 5 eves, mondogatja a teso dolgot... Raadasul van tesom, ferjemnek is, igy sose akartam egyket. Nyilvan ha igy marad is orulni fogok. De nem marad igy. 😊
2019. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 senga222 ***** válasza:
48%

Pontosan ugyan így gondoltam ezt a dolgot en is mielőtt 5 év próbálkozás után végül mégis terhes lettem !

Aztán most hogy tudom milyen csodálatos volt várandósnak lenni ,meg élni ezt a csodát ugyan úgy ha nem jobban pánikba vagyok mi lesz ha megint nem sikerül ?

Szeretnék egy kis tesot a fiamnak ,szerentném megélni mégegyszer ezt a csodálatos állapotot .

2019. febr. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!