Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halovány pozitív is pozitív?

Halovány pozitív is pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma délután csináltam egy Predictor Early-t, rettenet halovány, de ott a második csík. Férjem hozott X-epilt, az negatív lett...... Tippek? Két nap a nemvártig. Nagyon vágyunk egy babára. Az alhasam fájdogál, mint mielőtt megjönne.
2019. febr. 11. 23:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jaj 4... Tudod te milyen minden honapban varni?! Eveken at? Igen mar voltunk orvosnal ezzel. Egeszsegesek vagyunk. Inkabb fogd be, semmi empatia nincs benned. Az anyagi helyzetem miatt ne aggodj, koszi, nem dobalom a penzt. Es ha elfogadsz egy jo tanacsot: inkabb Te ne szaporodj.


A tobbieknek koszi. Az X-epil reggel is negativ. Holnap csinalok ujabb erzekenyebbet es ha rendes pozitiv lesz, elmegyek dokihoz. Koszonom a tanacsokat!

2019. febr. 12. 07:22
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj facelle tesztet, nekem az nagyon hamar kimutatta. Ha pozitív is lesz, ne menj még dokihoz, felesleges! 2 hét múlva érdemes, akkor már láthatja a babát, de még szívhang akkor sem biztos, hogy már lesz! Hidd el, felesleges korán menni!

Egy 4 babás anyuka

2019. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

ClearBlue-t csinaltam reggel de negativ lett :( meglatjuk. Ha nem jott ossze, akkor probalkozunk tovabb.

Koszonom szepen es gratula a 4 picurhoz! :) Jo egeszseget nektek!

2019. febr. 12. 11:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi történt, szurkolok :)
2019. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!