Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lassan 17 éves leszek és félek nagyon. Felelőtlenek voltunk tudom. De lehetek terhes ha úgy csináljuk a barátommal, hogy nem használunk óvszert viszont nagyon gyakran max 20 mp.-ként kihúzza és ellenőrzi, hogy előváladékos-e. Egyszer sem volt mindig ő hozta el és olyankor megtörölte rendesen mindenhol, aztán ez megy mindig. Lehetek így terhes ha valószínűleg még az előváladék se jutott belém. Csak annyira rettegek. Tudom Felelőtlenek voltunk nem kell a szidás se semmi. Már megkaptam. Köszönöm a segítő valaszokat

16.L



2019. ápr. 30. 02:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Csak azt furcsállom hogy közvetlen ott ahol jön ott nem éreztük egyikünk se, hogy ott nedves lenne
2019. ápr. 30. 11:46
 12/17 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm az értelmes válaszokat
2019. ápr. 30. 11:46
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Előváladék csak akkor tartalmaz spermát ha előtte már egyszer elélvezett és nem volt pisilni...tehát ha ez előfordult akkor igen van rá esély, hogy terhes vagy. Ha nem akkor esélytelen. DE vegyetek óvszert könyörögöm, szépen mondjátok el a szüleiteknek mi a helyzet. Szerintem inkább adnak rá pénzt minthogy nagyszülők legyenek még.
2019. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Már elmondtam és mindent megbeszéltünk. És igen tudom nagyon felelőtlenek voltunk. Tudom nem kell mondani..

Viszont most nagyon reménykedem és félek is. Sok helyen olvastam azt hogy nem estek így teherbe viszont van ahol azt olvasom hogy igen is teherbe estek.

2019. ápr. 30. 12:28
 15/17 A kérdező kommentje:
13.as ehhez lenne kérdésem "Előváladék csak akkor tartalmaz spermát ha előtte már egyszer elélvezett és nem volt pisilni.." szóval ha nem élvezett el és nem volt pisilni se akkor mennyi az esély? Vagy max jóval előbb volt
2019. ápr. 30. 16:34
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne izgulj minimalis az esely. Mondjuk 5%. Se.
2019. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne köszönöm szépen
2019. ápr. 30. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!