Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valamilyen különösebb...

Van valamilyen különösebb 'technika' közvetlen szex utánra, hogy könnyebben megfoganjon a baba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, mint pl gyertyaállás, ne pisiljek/keljek fel X ideig, stb.

Általában kifolyik a sperma nagy része...


2019. máj. 15. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell semmi ilyesmi. Ilyen marhaságok nélkül is meg tud termékenyülni, aminek meg kell.
2019. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ezek baromságok!Annyi hogy én feküdtem mindig vagy 1 órát hogy a sperma útját megkönnyítsem!De ha rögtön felállsz is meg fog foganni ha meg akar.
2019. máj. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell praktika.

Ennek ellenére én mindig párnát raktam a fenekem alá, feltettem a lábam a falra. A párom szolidaritásból szintén, közben énekeltük az ússz és evezz dalt a Némóból.

Ez valószínűleg nem segített de mi nagyon sokat nevettünk, jó pillanatok voltak.

2019. máj. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Az első gyerekem előváladékból lett. Immáron 14 hónapja gyertyaállásban nyomom aktus után de még semmi függetlenül az akrobata mutatványoktól és az időzített együttlétektől.
2019. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Én a csípőm alá tettem egy párnát és úgy aludtam el. 1-2 óra után mentem ki pisilni. Bár elvileg nem kell semmi ilyesmi, én úgy voltam vele ezen ne múljon :)
2019. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Akik olyat írtak, hogy ezek marhaságok, baromságok, azoknak azt mondanám, hogy ha enélkül is megtermékenyülnek, akkor nyilván nem kell.


Ha viszont hiába próbálkoznak, nem jön össze a várt gyermekáldás és olyan okok vannak, amelyek nem teszik lehetetlenné, csak csökkentik az esélyt a teherbeesésre, abban az esetben viszont valóban érdemes az előző néhány válaszoló által írt dolgokkal rásegíteni.

2019. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ilyen. Sokan mondják a gyertyaállást, de pl a nagyfiam megszakítás mellett érkezett, a kicsit pedig a kádban hoztuk össze 1 aktusból úgy, hogy egyből megmosakodtam.
2019. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Én nem hiszek ezekben, én így voltam vele, hogy csak az a baba fogadjon meg, aki segítség nélkül is elég erős lesz és nem én taszigáltam be a méhembe. Nekünk is csak fél év után sikerült, egy gyors délutáni együttlétből ami utána rögtön zuhanyozni mentem. Nekem ami segítette hogy végeztem ovulációs teszteket, mert előtte például rosszul gondoltam mikor ovulàlok. Valamint nem voltunk minden nap együtt csak 2-3 naponta.
2019. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindkét irányba szólóan :)

2 éve próbálkozunk sikertelenül, télen megyünk a Kaáliba, mert vannak gondok mindkettőnknél, de azért addig is szeretnénk 'rásegíteni' az ilyen praktikákkal, hátha mégis megfogan lombik nélkül is :)

2019. máj. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!