Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vagytok még akik mostanában...

Vagytok még akik mostanában hozták meg a döntést, hogy belevágnak a babaprojektbe?

Figyelt kérdés

Meséljetek, hogy élitek meg? Hány évesek vagytok? Mennyire vagytok tanácstalanok, rutinosak stb..?

Egyedül érzem magam ezzel az egésszel és örülnék ha itt "sorstársakra" találnék..:)



2019. jún. 26. 19:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
7, 8-as drukkolok nektek is ! :) Ezt a vitamint amúgy az orvosod ajánlotta vagy csak random választottál valamit?
2019. jún. 26. 22:37
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy biológiailag valóban a legkedvezőbb huszonévesen szülni, de érzelmileg a 30-35 éven felüliek sokkal stabilabbak (tisztelet a kivételnek persze). Idősebb korban az ember nagyobb türelemmel és elfogadással rendelkezik általában, ugyankkor az éjszakázások fizikailag megterhelőbbek. Én mindenesetre így voltam 😊

Tehát minden kornak van előnye és hátránya is 😃

2019. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

10-es igen rákszűrésen , vizsgálaton én is voltam nem rég, elvileg minden rendben van. Bár nem közöltem az orvossal a terveimet. ( ismerős az asszisztense és nem szerettem volna ha bárki megtudja). A folsavat tudom, hogy kell majd szedni. Amúgy lehet butaság tőlem, hogy ennyire csak a nőgyógyász tanácsára várok ami a vitaminokat illeti.

Azt tudom, hogy a táplálkozásomra jobban oda kell figyelnem majd, mivel nem eszek túl sokat.

2019. jún. 26. 22:41
 14/27 A kérdező kommentje:
12-es ezek szerint te is 30 felett szültél?
2019. jún. 26. 22:42
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sok jó terhesvitamin van, én személy szerint mindkét terhességem alatt femibiont szedtem, de sokan dícsérik a trimesztert, az elevitet, a dm terhesvitaminját és a gravidát is.
2019. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
köszi majd utánanézek ezeknek én is..:) azt gondolom talán mindegy is hogy melyiket szedi az ember lánya. Gondolom mindegyik hatásos.
2019. jún. 26. 22:44
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Az 5,10,12 mind én vagyok 😊 sőt a vitaminajánlást is én írtam. A femibion elég drága, de azért azt választottam, mert olyan formában tartalmazza a folsavat, ami nagyobb százalékban szívódik föl, a 2-3. trimeszteres vitaminja pedig omega 3 kapszulát is tartalmaz, ami nagyon fontos az agy fejlődése szempontjából.
2019. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
oh értem...:D ne haragudj, nem jöttem rá , hogy egy és ugyanaz a személy írta..D lehet nem értek hozzá, de nem látok nevet így csak a válaszokat olvastam. Köszönöm szépen ismételten, hogy ennyi hasznos tanáccsal elhalmozol..:)
2019. jún. 26. 22:56
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam meglepi volt, még 1-2 évet várni akartunk, de természetesen nem bánjuk (saját házunkba, 10 év párkapcsolat után érkezett). Így semmit nem szedtem, nem voltam orvosnál előtte stb. Viszont nagyon korán észre vettem a terhességem, így 5 hetesen már bejelentkeztem az orvoshoz és 6 hetesen már vizsgált stb. Folsavat kezdtem el szedni, majd kicsit jobban utánanéztem és a Femibion mellett döntöttem. 30 évesen szültem, most 2 éves. A második babát még 2-3 év múlva tervezzük, most megyek vissza dolgozni. Előtte majd tervezem megvizsgáltatni magam és már a Femibion 0-t elkezdem szedni, illetve diétáznom kell majd mert terhességi cukorbetegségem volt és valószínűleg a következőnél is lesz, tehát a diabetológiát is fel kell keresnem már a tervezéskor.

Én nem tartom későinek 34 évesen a gyerekvállalást, magam is 33 éves korom körül terveztem volna az elsőt, de ugye ő másként gondolta :)

32/N

2019. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
34 évesen még mindig nem próbálkozol, mert nincs dokid, aki megmondja mit szedjél?! Laza vagy.
2019. jún. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!