Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vagytok még akik mostanában...

Vagytok még akik mostanában hozták meg a döntést, hogy belevágnak a babaprojektbe?

Figyelt kérdés

Meséljetek, hogy élitek meg? Hány évesek vagytok? Mennyire vagytok tanácstalanok, rutinosak stb..?

Egyedül érzem magam ezzel az egésszel és örülnék ha itt "sorstársakra" találnék..:)



2019. jún. 26. 19:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

33 és igen ha eddig vártam egy hónapot még várhatok amíg beszélünk egy orvossal. Nyilván a vitamint elkezdhetem előtte , de pontosan ezért sem állunk neki rögtön.

Ezen az egy-két hónapon már nem múlik semmi én azt gondolom.

2019. jún. 27. 06:24
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

#2-es válaszoló vagyok

Én rögtön orvosnál kezdtem egy ultrahanggal, rákszűréssel és egy hormon vizsgálattal, meg cukorterheléssel. Valaki szerint hülyeség ez 22 évesen ( lassan 23) de én jobban szeretem tudni hogy mivel állok szemben. Így derült ki a pcos, és a mthfr c677t génmutáció. Emiatt tudtam a későbbi vetélés okát is. Vitamint már akkor szedtem mikor orvoshoz mentem, elsőként a trimesztert, de váltottam femibionra a folsav miatt , és mellé szedek még d,e, és külön folát vitamint.


Szerintem nincs azzal baj ha jó dokit keresel, nekem így nem kellett éveket várni, aztán menni meddőségi vizsgálatra, hanem rögtön clostilbegytet kezdhettem ami azért gyorsít a folyamatokon ( lásd. Rögtön elsőre sikerült)

Ha Budapesten keresel dokit akkor ajánlom a Medoc magánorvosi intézményt. Teljes szívemből. ❤️

2019. jún. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
31 vagyok és áprilisban kezdtük. Voltam előtte nődokinál, csináltunk hormonvizsgálatot, meg szedek folsavat.
2019. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
65%
2es válaszoló vagyok mi is voltunk dokinál és ultrahangon is,vitamint is szedek femibiont és mellé még folsavat 🤗
2019. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pár hete egyik nap napközben arra eszméltem, hogy nagyjából megvagyok azokkal a dolgokkal, amit akartam, és már minden vágyam egy baba (van sok teendőnk, de a kicsi nem kizáró ok). Pedig előtte úgy voltam vele, hogy csak néhány év múlva jöjjön, nagyon sokat gondolkodtam ezen.

Most vagyok 11 hetes, elsőre összejött. Igazából így is 30 leszek, mire megszületik, és egyáltalán nem bántam meg. Kiegyensúlyozottabb és boldogabb vagyok, észre se vettem, hogy igazából mennyire nyomasztott ez a téma.

Szerintem ha komolyan gondoljátok, ne keresd a kifogásokat, a folsavat leszámítva a vitamin igazából neked kell elsősorban, nem a kicsinek, a szervezeted tőled úgyis elvonja ami kell, mert az ő szervezete lesz az elsődleges. Én terhes vitaminok közül a Gravida Optimát szedem, de szerintem teljesen mindegy, csak szedj valamit.

Ha nem rég voltál orvosnál, és minden rendben van, felesleges húzni vele az időt, a terhességel kapcsolatos dolgokat majd megbeszélitek első uh-n. Persze csak akkor, ha tényleg komolyan gondolod, ha még nem vagy biztos, akkor várjatok. Én mindig túlagyalom a dolgokat, szóval megértelek :)

2019. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Off topic :

24-es te nem lehetsz a 2-es válaszoló , mert az Én vagyok és a 22-es is . Nem baj, hogy elírtad, csak ne legyen félreértés ,hogy duplán válaszolok, mert nem.

L.

2019. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó bocsi tényleg elírtam most vettem észre,én az 1 voltam
2019. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!