Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet még terhesség?

Ez lehet még terhesség?

Figyelt kérdés

Ma kellene megjonnie. Általában 30 napos ciklusaim vannak. Ma viszont reggel észrevettem, hogy (bocs ha undi leszek) ilyen tojásfehérje állagú cucc van vékony csíkban a bugyimon, olyan állagú, mint peteereskor, csak ez olyan nagyon nagyon halvány rózsaszínes - barnás volt. De ha nem fehér bugyi lett volna rajtam, észre sem veszem, hogy ilyen a színe, annyira gyengén volt rozsaszin. Babát tervezünk a férjemmel, ezért a kérdés. Bár tudom a szívem mélyén, hogy valószínűleg ez a kezdődő menzesz, csak furcsa, mert nem igy, ilyen nyúlós cucc folyassal szokott kezdődni. És baromi pici mennyiség volt. Azóta pedig semmi. Ez reggel fel7-kor volt.

Volt valaki így, hogy a szervezete emlékezett, hogy mikor kellene megjonnie, de mégsem jött meg, hanem terhes volt az illető?

Legyszi ne savazzatok,sosem voltam még terhes, nem tudom mik lehetnek a korai jelek.



2019. júl. 1. 12:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ezek jó dolgok, de ha 1 éven belül így nem jön, akkor nagyobb horderejű probléma van a háttérben...
2019. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele.
2019. júl. 1. 16:08
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhességemnél volt barnázás azt hittem megjött raktam is betétet a bugyiba stb... amikor egész nap nem volt semmi csak a reggeli barnázás akkor már kicsit furcsáltam a dolgot másnap csináltam tesztet két csík volt. Anyukám menstruált velem végig mikor terhes volt 3hónap után mikor ment volna rákszűrésre akkor mondták neki hogy úton vagyok tehát vannak ilyenek. Tesztelj aztán hajrá :) nálam 2 terhességnél kellett fél év mire teherbe estem a harmadiknál több mint 1 év az utolsónál teljeseb lemondtam arrol hogy összejöjjön és pont akkor sikerült amikor nem stresszeltem rajta :)
2019. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy terhes vagy, nekem (mondjuk akkor 10 napot késve, de ismerek olyat, akinek teljesen pontosan), de hasonlóan kezdődött egy egészen intenzív, menzesszerű vérzésem, és csak rá 3 hétre (7,5 hetesen) derült ki, hogy babát várok. Teszt negatív, orvos nem látott semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. Úgyhogy ne add fel! Szurkolok! Majd jelezz vissza, hogy mi a helyzet :)
2019. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ilyeneket írtok 😗!

Mindenképp megirom, hogy mi lett. Már én is kíváncsi vagyok. Bár ne menstruáció lenne.....

2019. júl. 1. 18:34
 16/21 A kérdező kommentje:
Azóta egyébként nulla, semmi jel. Se a tisztasági betéten, se a tamponon.
2019. júl. 1. 18:35
 17/21 A kérdező kommentje:
Megjott. Még gyengén, de ez másnapra szokott erősödni 🙁.
2019. júl. 1. 20:10
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( de ne add fel sikerülni fog :)
2019. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó 😊! Sosem adom fel!
2019. júl. 2. 10:21
 20/21 anonim ***** válasza:
Ne is add, szurkolok, hogy legközelebb ne jöjjön meg ;)
2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!