Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti depresszió?...

Szülés előtti depresszió? Közeledik a nagy nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vagyok 37+4 napos és ma már 2. Napja hogy nem tudom vissza tartani a konnyeimet. Mindenért sírok, és apával is össze veszek.

A hüvelyben pedig erős szúró érzésem van.

Kinek volt hasonló tapasztalata? Hány nappal szülés előtt jelentkeztek ezek a fura tünetek?



2019. jún. 30. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Szegény apád, mit tehet ő az egészről?
2019. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A páromra értettem az apát. Szegény nem tehet róla, már többször bocsánatot kértem emiatt.
2019. jún. 30. 11:01
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

A párod a párod.

Apád az apukád.

Kapizsi?

2019. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Közeledik, 4 héten belül meglesz :)

Én is ilyen voltam a 36 héttől, most 3 és fél héttel később sem szültem még meg

2019. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Azért szülés utáni depresszió, mert nem szülés előtt kezdődik. Szörprájz.


Nem, a szülés közeledtével sem lettem házisárkány.

2019. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Szülés előtti depresszió nincs, ez csak hiszti.


5ös voltam.

2019. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hormonok, meg a meleg, meg hogy mar ilyen-olyan baja lehet az embernek testileg ilyenkor, vagy kialvatlansag, ezek mind-mind turelmetlenebbe tudnak tenni, es a hormonok is csucsra vannak jaratva. Probald azt az iranyvonalst kovetni, hogyha nibcs kedves mondandod, akkor inkabb ne is mondj semmit.
2019. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mindneki milyen kedves ma...


Na nekem kb 2 hettel szules elott volt ilyen aztan mire oda jutottunk inkabb mar csak a "tele a hocipom, balna vagyok, faj a derekam, szorulasom van, elegemvan" érzések vtak meg.


Hat h hiszti nem hiszti ezt te erzed, de a szules utan se azonnal jott ez a depis szakasz hanen kb par hetre ra igy aztan az elegge elkülönítheto ettől.


Nekem qvara faj a fejem es anyukam szerint hnap dogmeleg aztan meg huvosebb lesz. Lehet ez a változékony ido visel meg inkabb nem.?


A huvelyi szuras lehet attol h nyilik lassan a mehszajad, de ettol még nem fog valszleg hnap megindulni a szules ha a sajat példámat nezem mert jekem az is mar boven szules elott hetekkel kinyilt es mire bementem a szuleszetre 4 ujjnyi volt tok nulla fajasokkal.

2019. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%

39 hetes vagyok ma de semmi előjele annak,hogy mindjart szülök.Sőt...egész terhességem alatt nem sírtam,nem depiztem.És most sem fogok már,hiszen életem legszebb időszaka következik.

Nem volt zökkenőmentes ez a 39 hét...sőt.De mindig talpon maradtam.

Próbálj meg te is és ne most ess össze amijor igazán szükség lesz az erődre.

2019. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-esy első terhesseged?
2019. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!