Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokadik ilyesmi kérdés, de...

Sokadik ilyesmi kérdés, de kérlek, nyugtassatok meg: ugye csak a citromlé miatt késik?

Figyelt kérdés

Az elmúlt néhány napban a barátommal néhányszor voltunk együtt bármiféle védekezés nélkül (nem hiszem, hogy sokat számít, inkább csak megnyugtatás önmagunknak, hogy megtörölgette alaposan a dolog előtt, hogy ne maradjon esetleg előváladék rajta), de csak néhány másodpercre (30-60 nagyon max.), igazából nem is értem, miért, csak elkapott minket a hév, de 1-2 ilyen eset után megbeszéltük, hogy ne, ezt semmiképp (ő amúgy nincs annyira odáig a dologért, ezért nem készültünk fel védekezéssel), és be is tartottuk (előtte nem értem, miért nem sikerült, ahj). Az egyik közepesen termékeny napnak jelölt volt, a többi sima... Ugyanakkor, majdnem másfél hete folyadék gyanánt (szinte) csak limonádét iszok, ami pedig köztudottan eltolhatja a ciklust kb. 1-3 nappal. Ma kellett volna megjönnie, de sehol semmi, lehet, csak beképzelem, de néha, mintha enyhén fájdogálna egy pici időre a hasam alja, de ennyi:( Rettegek, komolyan, a rosszullét kerülget annak a gondolatára is, hogy most ezzel esetleg elrontottuk az életünket... még csak annyira kirívóan stresszesebb hónap sem volt ez:( (amiatt volt már, hogy késett)

nyugtassatok meg, kérlek. majd ha megtudom a fejleményeket, nyugodtan szidhattok, de addig, kérlek, ne.



2019. júl. 1. 21:24
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Miközben itt néhányan lassan hajba kapnak, én átolvasgattam egy nagyobb halom cikket az interneten a témát illetően, számolgattam és azon gondolkodom, hogy a hasmenéses betegségem pont a termékeny időszak, ovuláció környékén volt (de semmiképp sem utána), márpedig egy oldal szerint a test megvárja a peteéréssel azt, hogy egészséges legyen. Emiatt nem késhet?:(
2019. júl. 2. 13:50
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasmenés miatt késhetne akkor egy kics betegséggel se lenne senki terhe soha, márpedig száosan esnek még úgy is teherbe hogy pl. rákosak. De szerintem, kamu a kérdés, ha te ma nem tesztért szaladtál hanem netet böngésztél, akkor valami hülyegyerek vagy aki itt szórakozik.
2019. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: inkább tesztet csináltál volna a nagy halom cikk olvasgatása helyett. Ebben mindannyian egyetértünk.
2019. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
:)))))
2019. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, kedves kérdező: Nem a citromlé miatt késik.
2019. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!