Elég nagy problémam van valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 éve 3honapja volt missed ab műtétem tegnapi nap furcsa módon rám tört a semmiből bevásárlóközpont középen nagyon erős gorcsoles annyira fájt mint mikor kb műtöttek. A mellem is nagyon fáj 2 napja mi lehet ez? Orvoshoz csak hétfőn jutok el de este sem aludtam annyira görcsölok tegnap óta.

Mi lehet ez? Felfázva nemvagyok csak ez a nagyon erős gorcsoles van. Kis babát tervezzük rajta vagyunk nem védekezünk de azóta nemjott össze.


2019. aug. 14. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kellene megjönnie? Nekem a beágyazódás okozott ilyen görcsöket, és egy kellemetlen, feszítő érzést. A melleim is fájtak.

Ebből még jó hír is lehet. De egy komment miatt ne éld bele magad!

2019. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért addig is elmehetnél orvoshoz. Senki nem tiltja meg, hogy 2 orvos is lásson.
2019. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendszertelen a menstruációm vagy előbb jön meg vagy késik 2hetet és megjön. Nagyon örülnék ha beagyazodas lenne.
2019. aug. 14. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már látott orvos. Lehet méhen kívüli is. Feltétlen menj orvoshoz, ha folyamatosan görcsölsz.
2019. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Lehet beagyazodas, dd mivelnrendszertelen a ciklusod, igy lehet mehenkivuli is Sztem minnel hamarabb orvos. Inkabb menj potyara mint nagyobb baj legyen.


Illetve ami nem a temaba vág, hogy 1 ev sikertelen teherbe esés után kell kivizsgálás,mind neked mind párodnak.

Apuka maritus vizsgalas sperma kép, neked Hormonsor, petevezeto atjarhatosagi vizsgalat. Vagyis nekem anno ezt csinaltak 1 ev után.

2019. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legkisebb eselye a beagyazodasnak van.

Szerintem ciszta vagy nem is nigyogyaszati eredetu, ez a ketto inkabb valoszinu.

2019. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!