Norcolut kérdés?

Figyelt kérdés
Írt fel a nőgyógyász norcolut nevű tablettát 20dbosat. Azt mondta hogy reggel este vegyek be egyet majd 3 nap múlva megjön. Azt felejtettem el megkérdezni hogy ha megjön akkor tovább szedhem vagy hagyjam abba? Illetve most megjön vagy miután abbahagyom akkor 3 nap? Van ezzel tapasztalatotok? Azért kaptam mert 2 hónapja nem jött meg.
2019. aug. 23. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha az a cél, hogy megjöjjön, akkor abbahagyhatod miután már megjött; de: nekem 2x2-t kellett szednem. Amíg abba nem hagytam, nem jött meg; sőt, utána is csak 6 nap múlva.
2019. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Norcoluttal megvonásos vérzés tud "előidézni" a doki. 10 napig kell szedned, abbahagyod és a leeső homronszint miatt meg fog jönni, hasonlóan a természetes mensturációhoz. A három napot ne vedd készpénznek, 7-10 nap is lehet, mire megjön, a szervezetedtől függ, hogy hogy reagál a hormonfeltötésre és megvonásra. Szóval ne aggódj majd, ha 3 nap alatt nem jön meg! És ne ijedj meg, elég erős vérzést csinál, legalábbis nekem úgy volt, a szokásonál erősebb volt.
2019. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megjönni, amíg szeded, nem így értette a doki.

#2 voltam

2019. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még egy kérdésem lenne, hogy ha az endometrium 12mm akkor lehet magától is Megjött volna? Vagy ez mire utal? Tesztet tegnap csináltam negatív lett, lehet hogy terhesség kezdemény?
2019. aug. 23. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem jelent semmi különöset. Van, akinek megjön magától akkor is, ha nem volt tüszőrepedés, mert elöregszik a nyálkahártya és leválik. A 35-40 napnál hosszabb ciklusra ezért mondják, hogy valószínű peteérés sincs. Másnak nem jön meg hosszú hónapokig, ha nincs peteérés - nekem is ez van például.


Ha lenne terhesség gyanú, akkor a petefészekben látszott volna a sárgatest, ami nem halt el. Egyszer voltam nagyon kora terhesen vérzés miatt ügyeleten, 14 mm volt a nyálkahártya, abban még nem látszott semmi, de a sárgatest látszott a petefészekben, illetve akkor már erős pozitív volt a tesztem. Szóval nem hiszem, hogy nálad most terhesség gyanúja fennáll.

2019. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!