Anti-Müllerian hormon szint?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni? Most kaptam meg az eredményt, orvoshoz csak két hét múlva megyek. 5, 51pmol lett.

Ez nagyon rosszat jelent?


2019. aug. 28. 11:31
 1/7 A kérdező kommentje:

31 éves vagyok.

Lh: 2,5IU/l

Fsh: 6,56 IU/l

2019. aug. 28. 11:39
 2/7 anonim ***** válasza:

AMH teljesen jó. Bár épp a határon van, jelezhet PCOS-t, de nem törvényszerű. Az LH kicsit alacsony.

Nekem 6,45 volt az AMH-m 35 évesen, PCOS-sel. Egy évre rá 5,74. Az LH/FSH arányom jó volt.

2019. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy írtál, màr teljesen kezdtem kiborulni. De pmol-van az érték és mindenhol más mértékegységgel írnak csak róla.

Én màr annyira aggódok, hogy mi lesz.

Így természetes úton még sikerülhet a baba?

2019. aug. 28. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, igazad van meg se néztem az én mértékegységemet és az ng/ml. A tied így 0,8 😕 az már nem annyira tuti. 800-1000mg Q10 segíthet. Az FSHd mellé nem magas, ami jó jel, de mindenképp keress meg szakembert, aki ért, akár egy reprodukciós intézetet. Nem feltétlenül szükséges mesterséges eljárás, de alacsonyabb AMH értékkel nehezebb a teherbe esés, sajnos ez statisztika.
2019. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, na most azért tényleg elkeseredtem.:(
2019. aug. 28. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked még van időd azért. Egy dolog miatt elgondolkodnék, hogy mielőbb keressetek egy szakembert, mert a sikertelen hónapok felőrlik a kapcsolatot. Mi két évet csináltunk végig. Végül lombikkal jött össze és miután összejött és fellélegezhettünk éreztük meg mindketten, hogy mennyire megterhelő volt mind testileg, mind lelkileg.
2019. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. aug. 28. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!