Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet ez? Volt már ilyen...

Mi lehet ez? Volt már ilyen másnak i? Mi volt a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért írok ebben a kategóriában, mert talán itt olvasgatnak a legtöbben.

Nos a problémám a következő: a mensim augusztus 27-től szeptember 1-ig tartott. Tegnap óta viszont barna ,, folyásom ,, van. Olyan, mint a mensim első napján szokott lenni, de egy hete letudtam a mensimet. Soha életemben nem tapasztaltam még ilyet, pedig nem vagyok már tini.

A ,, folyásom ,, állaga pont olyan, mint az ovulációkor ( tojásfehérjére hasonlító) csak van benne barnás ,, vér ,,. 1-én , a mensim utolsó napján éltünk házas életet a férjemmel. De ettől függetlenül én a terhességet kizárnám, bár nyilván sosem lehet tudni.


2019. szept. 10. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván ovulálsz....
2019. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, most van ovud. Úgyhogy ha babát szeretnétek akkor hajrá!
2019. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17 éve menstruálok, szültem már 2x is, de soha nem volt még hóközi barnázásom, soha , egyetlen egyszer sem! Ha nem ovuláció miatt van , akkor mi miatt lehet még esetleg? Nyilván fogok menni dokihoz, de csak a következő mensim után tudok menni.

Ami még esetleg információ lehet, hogy az elmúlt 1 évben változott a ciklusaim hossza. Ezelőtt 28-30 naposak voltak, és most az elmúlt egy évben 25 és 34 nap között ingázik. :/

2019. szept. 10. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy még soha nem volt ilyen korábban, most még lehet. Nekem 2-szer volt ilyen összesen, azóta is hiányolom, mert az annyira szépen mutatja az ovut. Csak amikor volt, még nem akartam babát.


De lehet valamilyen hüvelyi sérüléstől is pecsételő vérzés, pl. egy vadabb szex is elég hozzá, vagy ha körömmel felsértetted.

2019. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont 14 nappal vagy a menzesz elejéhez képest, ovulációra jellemző folyásod vab. Akkor nem értem, hogy mi a kérdés?

OVULÁCIÓS VÉRZÉS. Attól, hogy eddig nem volt, most van és kész. Felesleges ezzel orvoshoz rohangálni.

2019. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem megijesztett, ennyi, mivel mint írtam is még sosem volt ilyen nekem.

De azért köszönöm a segítséget mindenkinek!

További szép napot!

2019. szept. 11. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!