Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek kémiai terhessége volt a lombik alatt?

Figyelt kérdés
Lombikosokhoz szól a kérdés, hogy szintén gyakori-e a kémiai terhesség az embrio transfer után? Meglehet, hogy hiába ültettek vissza jó minőségű petesejtet akkor is fenáll ugyanakkora eséllyel a kémiai terhesség?

2019. szept. 19. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sőt; nem is olyan ritka, hogy elindul, de valamiért hamar megáll. Nekem 7 lombikból 4 végződött kémiai terhességgel.
2019. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hanyadik héttől jellemző ez?
2019. szept. 19. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ET+13 napon kellett mennem vérvételre. Akkor már kiderült, hogy emelkedett a HCG-m, de nem annyira, mint kellene. 2 nap múlva kellett ismétlésre menni, hogy duplázódott-e, de addigra inkább csökkent. Abba kellett hagynom a gyógyszereket, és pár nap múlva megjött.
2019. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.lombik volt nekem kémiai,nekem erőt adott. Most a következö beültiből vagyok 15hetes kismama. Hajrá! Sok erőt és kitartást kívánok!
2019. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most a második kémiai. Nagyon alacsony volt eleve a szint amikor vérvételre mentem, rá két napra visszaesett a felére. De annyira friss, hogy még meg sem jött...és fel sem fogtam, hogy elveszítettük. Engem irtózatosan leterhelt, hogy egyik nap fent a fellegekben a boldogságtól, hogy ennyi év után végre sikerült a második lombik...utána meg puff.

De igen...egyébként talán érdemes pozitívként felfogni, hogy a megtapadással nincs gond.

2019. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első volt az. Hamar pozitív lett a teszt,de nem erősödött, a teszt napon követő nap barnáztam , kaptam duphastont de nem használt.
2019. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!