Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hormonvizgálat (3. ,21. napi)...

Hormonvizgálat (3. ,21. napi) eredmény mikorra várható?

Figyelt kérdés

Megkaptam a beutalómat, hamarosan megyek a 3. napi vérvételre TB alapon, általában mikorra van eredmény? Vissza kell menni v e-mailben is megküldik?

A nőgyógyászhoz csak akkor menjek vissza ha már 21. napi is megvan?

Köszönöm a válaszokat


2017. febr. 22. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk feltöltik a kórház számítógépes rendszerébe, így látja hívott dolgozó orvos utalt be. Ha nem (pl meddőségi centrumba adta a beutalót), akkor másnap kell visszamenni és odaadják kinyomtatva. Másnapra biztos megvan, néha már aznap délután is, ha korán levették.
2017. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. febr. 22. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol laksz, de az enyémet Szombathelyen csinálták, és 3 hetet vártam mind a kettőre.
2017. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zalaegerszegen másnapra megvan legkésőbb. Csak a nagyon speciálisra kell többet várni, de az nem 3. vagy 21. napi hormonsor.

Első voltam

2017. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kb. 2 hetet vártam mind a kettőre. Amikor megvolt mind a kettő akkor mentem vissza vele a dokihoz.
2017. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. febr. 23. 18:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Nha voltam ma, szerdán már mehetek az eredményemért. :)
2017. febr. 24. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!