Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most derült ki hogy IR-em van...

Most derült ki hogy IR-em van egy magán úton elvégeztetett vérvétellel. Pánikban vagyok, nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Aki IR-es segítene? Milyen orvost keressek? Diétáról hol olvashatok? D vitamin hiányom is van, mit szedjek?
2019. okt. 16. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Endokrinológus és dietetikus.
2019. okt. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy jó endokrinológust és dietetikust aki segít az etrendben.
2019. okt. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell pánikolni, minek?

Kell egy jó endokrinologus, ha úgy látja ír fel gyógyszert az életmód váltás mellé. Szedjél d vitamint, myo inozitolt esetleg.

Csatlakozz a facebookon inzulinrezisztencia csoporthoz. Sok mindent lehet ott tanulni.

2019. okt. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy van aki meg sem rendül amikor kiderül, hogy beteg és minimum diétázhat élete végéig, de ez még a legjobb forgatókönyv.

Keresek endokrinológust de ez itt vidéken nem egyszerű sajnos.

2019. okt. 17. 07:06
 5/10 A kérdező kommentje:
A fb csoport jó ötlet, köszi!
2019. okt. 17. 07:07
 6/10 anonim ***** válasza:

D-vitaminból az egyik legjobb a Gal K2+D3 (a forte felesleges)

Keress rá, nagyon sok blog, cikk, könyv, csoport van a 160 g-os diétáról. Plusz sport! Heti 4szer 40-60 perc aerob zónában történő edzés (magyarul, ahol fölmegy a pulzusod, de még nem köpöd ki a tüdődet 😁)

Jó endokrinológust Bp-en az Endocare-ben találsz.

2019. okt. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Bocs már, hogy lemertem írni, hogy nem kell rögtön eret vágni, mert kiderült hogy téged is érint az ir, ami szinte minden 5. nőt ma már. De akkor tudod mit, felőlem akár pánikolhatsz is, ahelyett hogy elfogadd, hogy egy másik életmód mellett teljesen jó szintben lehet ezt tartani.
2019. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tolna megyei vagyok.

A többi infót köszönöm!

2019. okt. 17. 07:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg kedden megyek laborba h IR-em van-e. Pcoses vagyok, szoval kb boritekolhato. En mar atnezegettem a szenhidrat tablazatokat és nem olyan veszes. Az tuti h krumplit nem eszunk nagyon tobbet, de nekem a kedvenceim szerencsere tovabbra is mukodnek majd. Igazabol csak azert írtam, mert kb 1 hét es valszeg csatlakozom hozzád. Ha gondolod írj és majd cserelunk tapasztalatot, te is pcoses vagy? :(
2019. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából. Régen (sok éve) voltak ciszták a petefészkeimben, de úgy tudtam hogy elmúltak. Az utóbbi 10 évben meg nem is foglalkoztam a dologgal, csak most szeretnénk még egy babát, és persze nem jön. Csak januárra van időpontom a meddőségibe. Addig diéta meg sport, keresek endokrinológust is. Nem igazán látom hogy fog ez működni, de majd letisztul. Remélem.
2019. okt. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!