Elfog hagyni emiatt igaz?

Figyelt kérdés
Pcos+pajzsmirigy es intulinrezisztenciaval diagnosztizaltak...viszont az orvosok azt mondtal h szepek az eredmenyeim es nincs oka h ne jojjon a baba...ennek marajdnem 2 eve...probalkozunk es probalkozunk....mostmar probaltam nem ezen csungeni s elkezdtem hajrogatni a paromnak egy ideje h mas a fontos s most nem ez a fontos s jo h nem jon stb...kozbe csak magam probalom igazab nyugtatni....de ma a parom azt mondta hogy:csak nekunk nem lehet....ha eddig megdugtam volna egy cigannet mar 3 lenne...s meg mindig itt vagyunk pedig ket eve...-es igazabol most ulok a szobaban es elgagyok keseredve...tudom h en vagyok a hibas...sok penzt koltunk a gyogyszerekre es orvosokra es meg mindig semmi...sot a havim nm is rendszeres most egy ideje megint...kesz vagyok...es rettegek,gyulolom magam emiatt...Szerintetek h tudnek megbirkozni ezzel?mit tegyek?:(
2019. nov. 24. 20:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibalerr csak a konnyeimmel kuszkodok es mind felre pityegek :/
2019. nov. 24. 20:26
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Egy ilyen kijelentés után én hagynám el őt. Ritka undorító és érzéketlen a férjed.
2019. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Párod is megvolt vizsgálva?
2019. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első férjemmel két évig próbálkoztunk. Ott is kiderült pajzsmirigy, IR, magas prolaktin stb. Vele minden oké volt elvileg, de soha egyszer sem tett megjegyzést, hogy az én hibám lenne. Mégis emiatt váltunk el végül.

Második férjemmel szintén két év próbálkozás, ott már volt inszem, műtét stb. Vele kibírta a kapcsolatunk, sőt, talán még jobban összefűzte. Két év után jött a baba, most pedig a másodikkal vagyok terhes :)

Szóval igen,elhagyhat. Tenni szerintem nem sokat tudsz, ne ostorozd magad. Én azt mondogattam, lesz még olyan férfi, aki igazán tőlem szeretne gyereket és végigküzdi velem ezt az utat. Aki nem így tesz, azért nem is kár. És pár hónap múlva már két gyerekes anyuka leszek egy csodás férjjel, Neked is ezt kívánom.

2019. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Ehhez azért elég nagy bunkónak kell lenni. Bár annyi az elgépelés, hogy csak felületesen érhető, mit is mondott.


Ha elhagy, akkor jobb is.

2019. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A betegség nem választás kérdése, hülyeség ezért hibáztatni bárkit. Ráadásul a kezeléseket és mellékhatásokat is neked kell elszenvedni, nem neki, oktalan a kiakadása. Ha már azon agyalt, hogy mással egy kósza 10 percesből 3 gyereke lenne, akkor ott régen baj van. Lehetne ezt higgadtan is megbeszélni sértegetés helyett.
2019. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast,probalok megnyugodni...nem tudom hogy most mit kellene tegyek igazabol....engem is zavar az hogy nem jon osze ezt nem tagadom...de amig nem mondta ezt ugy erzem nem fajt ennyire es nem voltam ennyire ketsegbeesett mint most
2019. nov. 24. 20:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajnalom a lelki egészségedre is kolts, ne csak a testre
2019. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod adott spermamintát andrológián???
2019. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A párod adott spermamintát andrológián??
2019. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!