Elfog hagyni emiatt igaz?

Figyelt kérdés
Pcos+pajzsmirigy es intulinrezisztenciaval diagnosztizaltak...viszont az orvosok azt mondtal h szepek az eredmenyeim es nincs oka h ne jojjon a baba...ennek marajdnem 2 eve...probalkozunk es probalkozunk....mostmar probaltam nem ezen csungeni s elkezdtem hajrogatni a paromnak egy ideje h mas a fontos s most nem ez a fontos s jo h nem jon stb...kozbe csak magam probalom igazab nyugtatni....de ma a parom azt mondta hogy:csak nekunk nem lehet....ha eddig megdugtam volna egy cigannet mar 3 lenne...s meg mindig itt vagyunk pedig ket eve...-es igazabol most ulok a szobaban es elgagyok keseredve...tudom h en vagyok a hibas...sok penzt koltunk a gyogyszerekre es orvosokra es meg mindig semmi...sot a havim nm is rendszeres most egy ideje megint...kesz vagyok...es rettegek,gyulolom magam emiatt...Szerintetek h tudnek megbirkozni ezzel?mit tegyek?:(
2019. nov. 24. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs, 2x küldtem el
2019. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen adott,neki jo volt minden azt leszamitva hogy kicsit lassuak a cigi miatt
2019. nov. 25. 05:13
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia. Pcis+ir kombóval, mi is 2 évig próbálkoztunk a férjemmel, mire a 3.inszemünk sikerült. A 2 év alatt végig támogatott a férjem, egyszer nem volt bunkó megjegyzése. A helyedben elgondolkodnék rajta, hogy érdemes-e vele gyereket vállalnom.
2019. nov. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"csak nekunk nem lehet....ha eddig megdugtam volna egy cigannet mar 3 lenne...s meg mindig itt vagyunk pedig ket eve"


Na én itt vágtam volna ki. Mi vagy te tenyészállat? Vagy más nő?

Úgy látom a férjed a paci másik oldalára esett, és most már csak az számít, hogy legyen gyerek. Lassan az is mindegy kitől.

2019. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

És attól hogy "szépek az eredményeid" (mikoriak ezek az eredmények??) milyen kezelést kapsz? Mit szedsz, mit teszel azért, hogy jöjjön a baba?

Ezek közül mi van meg?

Diéta? (ha igen, milyen?) Sport? (mennyi? milyen intenzitású?) Mio-inozitolt szedsz-e? Milyenek a pajzsmirigy értékeid? (TSH, fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG) Női hormonpanel? Milyen az AMH-d? Milyen a D-vitamin szinted?


Nem kezelt IR és PCOS, akármennyire enyhe, nagyba akadályozza a teherbeesést. A pajzsmirigyről (ami meg az egyik, ami egészet szabályozza) ne is beszéljünk. Keress olyan orvosokat,a kiknek ez a szakterülete, mert egészen biztos, hogy félre vagy diagnosztizálva és/vagy kezelve.


Azt a részét meg nem kommentálnám, amit a férjed mondott.... Ebben az esetben ugyanis egyáltalán nem biztos, hogy nektek kettőtöknek kéne gyereket vállalni min. 20 évre.... Ezen is gondolkodj!

2019. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó férjed van, csak jól jársz a szakítással, ha elhagy. Én ez után a mondata után már nem lennék vele.
2019. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
férjed spermái lehet ha gyorsabbak lennének az is segítene, ha te jársz minden szirszarra, akkor letehetné a cigit
2019. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!