Inzulinrezisztencia?

Figyelt kérdés

Nem sikerül a baba igy kivizsgálást inditottunk a párommal.Vele annyi a ond hogy kicsit laddssuak a ,,katonái,,,nálam meg mint kiderült IR-em van.Januárban megyek endokriologushoz,adig is sztetek gáz nagypn ez az eredmény?

Éhgyomori glükoz:5,3

60 perc:10

120 perces:7


Éh inzulin:17,96

60 perces:76,71

120 perces:70,86


Az orvos inofolicot irt.Kezdem a diétát illetve a sportot is beiktatom.


2019. dec. 28. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem gáz, nekem dupla ennyi a 60-as és 120-as inzulinom. Szerintem erre a diéta és sport bőven elég.
2019. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a dokim szerint ha az éhomi inzulin 5x beszorzod és a 120 perces inzulin meghaladja az IR. Tehát éhomi 10, 120 perces 67 kb...az már sok. Nekem 40-es az értékem, figyelni kell hogy mit eszem és mozogni kell,mint az előző válaszadó írta. ☺️ Ez van lányok, sajnos a mozgás nagyon fontos! És be kell vallanom hogy én lusta vagyok, de a sport nagyon kell nekünk. Sok sikert!
2019. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cukrom teljesen rendben van, az inzulinom ennél jóval jobb, de az Inofolic, diéta, sport együttes mégsem volt elég. Majd ezek mellé felírt a doki 1000 mg Merckformin xr-t/nap és akkor egy hónap múlva sikerült a baba 3 év próbálkozás után. És más problémát nem találtak nálunk, csak nekem az IR-t.
2019. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia segítek :)


inzulin rezisztencia (hízó hormon ellenállás)

inzulin=hízó hormon


felejts el mindent amit dietetikusoktól tanultál és vagy olvastál, mer a média célja, hogy legyél beteg.


Semmi szénhidrát az egyetlen megoldás, mer hiába futsz a májadat nem lehet becsapni.


tojás vagy hús(nem melle) zsírosabb annál jobb

sök zöld leveles pl: káposzta, de jó a retek, karalábé, paprika stb.


ami tilos: minden gyümölcs, rizs,kenyér,krumpli,bab,lencse minden köret.


biológián tanítják, hogy ami bekerül a bélbe elemeire bontja és ha nem kéri senki akkor zsírrá alakul.

Az inzulin rezisztencia amikor ellenállnak a sejtek a szemét szénhidrátnak mer az égésegükbe kerül.


Meg ami tabu téma, hogy nincs a szervezetben külömbség szénhidrát meg szénhidrát között, a rost csak felszívódási időt jelent.

Nem lehet átverni a májat!!!!


(sok káposztát egyél, komolyan zöld levelesen kívül minden más zöldség fölösleg)

magnézium és foszfát(igazi gyújtós a szervezetnek)


eleinte fejfájástól kezdve minden bajod lesz mer a májad életében először zsírt fog bontani

(főleg fejfájás, fáradékonyság, erőtlenség)

utána elfog múlni és pár hónapig csinálod annyit fogsz észre venni, hogy fejfájás nem létezik és egyre hyperaktívabb vagy és nem is fáradsz.


öregek is mondták tábla szalonna és paprika

Most sugtam meg egy olimpikon étrendjét, úgyhogy ez tabu téma.

Eleinte,csak 100g szénhidrát.

Ha már semmid nem fáj 1-2hét után akkor lemenni 50g-ra.

1-2hét után 20g-ra és az elég is,mer káposztával már fölé lehet menni.


Ezzel az étrendel már egésznap futhatsz fáradás nélkül.

Az erőtlenségre, hülye duma, hogy jaj mer nincs akaraterőd. alapdolgok hiányoznak azért nem tudsz futni pl: magnézium foszfát és zsír a vérben

Szedjél vitamintól is csak gyengül az ember, Okkal nem csinál annyit a szervezet(nem a szervezet a retardált, hanem a manipulált gazdája,olyan programok vannak benne amikhez tilos hozzányúlni)


Röviden egynap egyszer enni eleinte kétszer,de ha sokat edzel akkor kétszer. Zöldségek, tojás és hús

2019. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Uramisten! Remélem a válaszok értékelésekor figyelembe veszed a helyesírást, meg a gyanúsan alacsony hasznossági százalékot is. Az olimpikon a ketogén diétát ajánlgatja neked, de az IR-eseknek kimondottan nem ajánlott. Helyette vagy elmész dietetikushoz, vagy utánaolvasol a 160 grammos diétának. Van facebookos IR csoport is, ott is sokat lehet tanulni.
2019. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem ajánlott, hogy beteg legyen. Minden dietetikust hülyére nevelnek és ha véleménye van kirúgják, mer nem manipulálható.

Az Ir-nek könyörög a szervezete, hogy ne egyen szénhidrátot,mer nem tud regenerálódni, ahhoz meg nem szabad enni.


Sok dietetikusnak tanult ismerősöm felmondott már tanítás alatt és azok végzik el akik manipulálhatók az agymosásra. Aki Értelmes orvos, meg nem tud megszólalni, mer a gyógyszergyárak nem engedik nyilvánosság elé. Csak áll vagy Agy mosott orvosokat

2019. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Epekő a legjobb példa:

Fő kiváltó oka a sok szénhidrát ami miatt nem kapcsolt be a máj.

Napi egyszer kell enni és kész

Amíg van inzulin addig nem működik a máj

1 krumpli és reálisan számolva 24-óráig nem is fog 100%-on normálisan működni a máj nyugalmi helyzetbe

2019. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

27%-os:

Ne írj ekkora marhaságot.

2019. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Legyél beteg azért alacsony a 20%
2019. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi sok marhaságot még nem olvastam. Ha nem eszel szénhidrátot az se jó. Nem is értem ezt amiket itt írt valaki. 160g igen is kell hogy működjön az IR diéta. Meg szerintem az agynak is szükséges a szénhidrát valamennyi mennyiségben. Mozgás az nagyon fontos.
2019. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!