Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 dpo-n elkezdtem aprogesztero...

1 dpo-n elkezdtem aprogeszteront, de alig tudtam mozogni a hasi fájdalomtól egy egész napig, ez a fájdalom megakadályozhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint rosszul reagált a májam (bár az egész hasfalam fájt) a cyclogest gyógszerre, kaptam is enyhébb megoldást, de félek, hogy az, hogy ennyire tönkrement a hasam ilyen kritikus időszakban elvette az esélyeimet erre a hónapra. Mit gondoltok? nagyon hálás lennék a válaszokért!

2020. jan. 15. 02:31
 1/2 anonim válasza:

Ezt konkrétan így kérdezd meg az orvosodtól!

Nem írtad, hogy milyen koncentrációban van benne a progeszteron, mennyit és milyen gyakran szeded.

A fogamzásgátló tabletták egy része csak progeszteront tartalmaz, szóval sajnos biztosan hat a teherbeesésre. Betegtájékoztató biztos van a gyógyszer mellett, nézd meg a mellékhatásoknál!


-védőnő hallgató

2020. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszololó! egy alkalommal "vettem be" 400mg progeszteront, pont amiatt írták fel, hogy meg tudjam tartani a terhességet
2020. jan. 15. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!