Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tegyek? A férjem nem akar...

Bettina1994 kérdése:

Mit tegyek? A férjem nem akar lombikra menni de nincs más esélyünk.

Figyelt kérdés
Mit tegyek szerintetek? Orvosi okokból a gyermekvállalás csak lombikprogram segítségével lehet. A férjemmel ebben meg is egyeztünk viszont most viszakozik. Az okát nem tudom nem hajlandó elmondani. Én meg már nagyon szeretnék kisbabát. Eddig ő is akarta de ahogy arra kerűlt a sor hogy időpontot kérjünk viszakozott. Anyagi hátterünk megvan hozzá nem értem mi a gond.

2020. jan. 19. 23:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen termeszetes az utod iranti vagy, azt semmilyen racionalitas nem irhatja felul, mert ez egy oszton . Eszervekkel meg sem lehet magyarazni h miert vallalja az ember, lassuk be, se a terhesseg nem cukormazas dolog, sem a szules, es aztan egy eletreszolo aldozatkeszseg, felelossegvallalas a gyermeked irant- es megis aki vagyik ra, hogy gyereke legyen, az minden kovet megmozgat.

Azert tulzasba meg ne essunk, nem fog egy lombik adossagba verni egy part, foleg nem olyanba, hogy elusszon a hazuk. Es ha kerul is 1-2 millioba, amit mondjuk hitelbol finansziroznak, arra se megy ra a kovetkezo 50 evuk h visszafizessek. Foleg h sokszor sikeres is a 2-3. kezeles, es akkor meg gyerekuk is van.

2020. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Uristen, mirol beszeltek? Imadom a ferjemet, de nem tudnek gyerek nelkul elni, es ha ket ember vagyai nem egyeznek, akkor nem kell egyutt lenni. Mert valaki boldogtalan lesz. A kerdezoeknel egyelore nincs szo millios koltsegekrol. Meg se akarja probalni a ferj. Van tamogatas a lombikra, 1-2 azert belefer anyagilag, ha valaki akar gyereket. Aztan meg mindig eldontheti. Nehogy utolag szomorkodjon majd 50 evesen, h miert nem lett. De sztem ha valaki ilyen konnyen lemond a gyerekvallalasrol annak nem igazan fontos. Es igen, joban-rosszban....a ferjednek is melletted kene allnia a nehezsegekben.
2020. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
84%
En a #21 vagyok, de tokjo h #22 kiegeszitette a gondolatmenetem!!
2020. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

Elég érdekes vita alakult ki a pénzről meg minden másról, de szerintem túl van bonyolítva a dolog. Egyszerű a kérdés: akartok gyereket vagy nem? Ha igen, és csak lombikkal lehet, akkor nincs mit szégyenkezni, félni, kifogásokat keresgélni, el kell menni orvoshoz. A kezelések és a beavatkozás ára jelentősen csökkenni fog (elvileg februártól). Nem értem, hogy miért van most itt démonizálva a lombik gondolata. Igen, van amikor sikeres, van amikor nem, benne van a pakliban.


Azoknak, akiknek sikerült spontán később: ha nem sikerült volna akkor is ezt mondanátok?


Másik dolog. A férj eddig azt mondta, hogy szeretne gyereket. Ez a hozzá vezető út. Ezt el kell fogadni.


Kérdező, esetleg megegyezhettek abban, hogy elmentek egy bizonyos számú lombikig, utána elengeditek.


De a lényeg, és az egyetlen dolog, amit nektek kell tudni: akartok gyereket, vagy nem?

2020. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
94%

A másik meg: rámegy a kapcsolat a stimulálásra? Ne vicceljünk már. Aki két hét súrlódást nem bír ki, annak nem egészen olyan a kapcsolata, amilyennek lennie kell. Lesz még durvább is, ha megszületik a gyerek.


Na, arra viszont rámegy a kapcsolat, ha az egyik fél hazudik meg terel a gyerek témával kapcsolatban, a másik meg szeretné és rágja a fülét.

2020. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!