Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan dolgozzam fel azt hogy...

Hogyan dolgozzam fel azt hogy körülöttem mindenkinek sikerül a teherbeesés csak nekem nem?

Figyelt kérdés
Regebbi baratnom ma csak igy rám ír h terhes..
2020. jan. 24. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
3 munkatársam is éppen babát vár, nekem pedig májusban volt vetélésem. Hiába mondja bárki, hogy nem kell rágörcsölni, meg hogy örülni kell nekik, nekem is lesz stb. Nem vigasz. Én próbálom minél több mindennel lekötni magam,esti suliba iratkoztam be, táncra járok heti 3-szor, ezek kikapcsolnak. De ilyenkor én sem tudok mit kezdeni magammal és nézegetem a gyakorin a gyerekvállalás kategóriát. Ez van. Én is nehezen élem meg sajnos,ahogyan ezt mindenki. Annyit tudsz tenni, hogy keresel valamit, ami kicsit eltereli a figyelmedet. Nekem ez vált be valamennyire.
2020. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Én is így vagyok ezzel, nagyon ki tudok borulni. A "ne görcsölj rá" mondattól pedig falramászok. Van időszak mikor rettenetesen rá vagyok pörögve és van mikor nem is nagyon gondolok rá. Egyiktől se lettem még terhesebb, nem ezen múlik.


Sokan félreértik ezt az érzést. Annak ellenére, hogy nagyon irigy vagyok, soha nem kívántam másnak rosszat, vagy hogy addig ne legyen terhes amíg nekem nem sikerül. Én csak arra vágyok, hogy nekem sikerüljön!

Ennek ellenére képtelen lennék arra amit az egyik válaszoló írt: végigkövetni mások terhességét, a baba fejlődését stb. Nem vagyok kíváncsi a terhességgel kapcsolatos dolgaikra, se a jó se a rossz dolgokra. Egyszerűen baromi fájdalmas ezeket hallgatni egyfolytában.

2020. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy durván fog hangzani, amit írok, de minden lépésén átmentem ennek én is. Egy megoldás van, mégpedig az, hogy a saját életeddel foglalkozol, nem a máséval. Nem tudhatod, hogy "másnak egyből összejött", vagy nem. Amikor a legjobb barátnőm bejelentette, hogy babát várnak, én is irigy voltam. Aztán kiderült, hogy korábban volt már vetélése, meg ők is akarták már a vizsgálatokat kezdeni. Erről nem tudtam, és nem is haragszom rá miatta, mert első körben ezt a férjével kell megbeszélnie, hiába a legjobb barátnőm.


De lényeg a lényeg, hogy saját magaddal, a saját kapcsolatoddal foglalkozz, ne a máséval. Beszéljétek meg a férjeddel, hogy mi a következő lépés, merre tudtok menni, hogy nektek is sikerüljön. Onnantól már nem fog zavarni, hogy valaki más terhes, mert ti is azon az úton fogtok haladni, csak kicsit hátrábbról indultok, de kit érdekel, nem egyforma mindenki élete.

2020. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 4 éve nem sikerül, akkor ideje lenne elmennetek alapos kivizsgálásokra, ha még nem voltatok. Ennyi idö után én a helyetekben már nem várnám a csodát, hanem belevágnék a lombikba. Mi 2,5 év után elmentünk kivizsgáltatni magunkat, ahol semmit nem találtak. Ezt követte két sikertelen inszemi, majd az elsö lombik sikerült.
2020. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!