Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Azt mondják várjam meg míg...

Azt mondják várjam meg míg késik. De honnan tudjam mikor késik mikor rendszertelen a ciklusom? Van, hogy 1 hónapig semmi.

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Pld. várj 35 napot, utána hetente tesztelj.

Érdemes ovulációs tesztet bevetni, és ultrahangos követést.

2020. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is rendszertelen volt a ciklusom, de nem bírtam várni, és az utolsó mensitől számított 30. napon csináltam tesztet. Az halvány pozitív, egy héttel később egyértelmű két csíkos lett a teszt.


Nem muszáj várnod, akkor és annyi tesztet csinálsz, amennyit szeretnél :)

2020. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Mikor terhes lettem rendszertelen volt nagyon. Akkor mar 2 honapja nem jott meg. Igy nem vartam. Egyuttlet utan ( amikor gyanakodtam h terhes lehetek) 10 nappal kezdtem tesztelni.
2020. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borzasztó rendszertelen a ciklusom, orvosnál is jártam miatta. Nem teszteltem soha. Amikor terhes lettem, kb egyértelmű volt, hogy összejött a baba. A melleim olyan szinten fájtak, hogy nem tudtam hason feküdni, pedig előtte csak úgy aludtam. Ne stresszelj rá, közhely, de fontos.
2020. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd újra 9 hónap múlva. Akkor pontosabbat tudunk mondani.
2020. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!