Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ultrogestan hüvely tabletta....

Ultrogestan hüvely tabletta. Szedese alatt is meg jön? Ha szedem a gyógyszert akkor a hormon vérvételen nem lesz fals az eredmeny?

Figyelt kérdés
Az orvosi. Progeszteron hiányra irta fel(0.67). Amit úgy kell használnom hogy napi egy tablettát hüvelybe feltenni és addig így amíg meg nem jon melette. Majd menzesz után a 4.naptól a closibehytet szedni 5 napig. És újra kéne szednem a clostit és mennem a 21.napi hormon laborra... Annyit beszélt az Orvos összezavarodtam hogy Jó e ez így? Vagy 10 napig 2 hüvelytabletta?
2020. márc. 9. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
10 napig 2 tabi jobban hangzik és általánosabban hasznalt, de kerdezd meg a dokid.
2020. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem amíg a progeszteront szedtem nem jött meg!
2020. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!