Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszem utáni honap diszkomfort...

Picihasim kérdése:

Inszem utáni honap diszkomfort érzés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Múlt hónapban volt az inszemem, nem sikerült. Egy napos volt a havim és folyamatosan feszül, úgymond fáj, mint amikor peteerese van egy nőnek, olyan érzés van már jó ideje és nem szűnik.

Nem álltak helyre a hormonok?

Valaki járt így?

Orvoshoz ápr. 8 megyek.


2020. márc. 16. 05:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint inszem után, mikor megjött, csak egy napra jött meg először? Mert nekem így volt (pontosabban egy csepp volt), meg is fogant a baba, de a Closti annyira elvékonyította a nyálkahártyámat, hogy nem tudott megtapadni. Aztán iszonyú görcsökkel jött vmi kis cafat (bocsánat) és ennyi volt a mensi abban a hónapban. Tény, hogy előtte sem volt sosem vastag a nyálkám és kértem is, hogy emiatt ne a Clostit írják fel, mert hallottam, hogy milyen, de nem érdekelte őket. Nekem következő hónapban is kevéske vérzés volt, szinte semmi, de hogy feszült-e a hasam, erre már nem emlékszem. Elképzelhető, hogy hormonzavart is okozhatott, másik meddőségiben azt mondták, hogy ők egyáltalán nem használják, mert elavult és rengeteg rossz mellékhatása van.
2020. márc. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mondjuk az is lehet, hogy esetleg túlstimuláltak, velem ez is megesett, hiába kaptam viszonylag kevés hormont, így reagált a szervezetem. Igaz, ez lombik után volt, de nekem is feszült a hasam és hatalmasra nőtt és mikor mentünk az uh-ra, tele volt vízzel a hasüregem. Sok folyadék, sok fehérje!
2020. márc. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

6 db tuszom lett, engem is tulstimulaltak. Egy napos vérzésem volt és semmi több. Most a héten lesz az újabb ovulaciom, de feszül, fáj a hasam, mint amikor egyfolytában peteérés van.

Nem tudom a kövi vérzéssel elmúlik e majd, vagy mi lesz, remélem nem egy csomó cisztam lett...

2020. márc. 16. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!