Van koztetek olyan akinek nagyon rendszertelen a menstruacioja?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Arra lennek kivancsi,hogy vane olyna koztetek akinek eleg osszevissza a menstruacioja es megis sikerult a baba , vagy esetleg tapasztalatok , otletek,hogy mi segitett ezen.

Elore is koszonom



2020. márc. 20. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Szia! 5 évig szedtem fogamzásgátlót, és miután abbahagytam, sehogy nem akart helyreállni a ciklusom (gyógyszerrel sem).

Már 17 hónapja próbálkoztunk sikertelenül, amikor (igaz, immunerősítés céljából) elkezdtem méhpempőt szedni. A ciklusom gyönyörű 28 napos lett, 3 hónap szedés után pedig megfogant a kislányunk. Orvosilag nem igazolt hogy a méhpempő miatt, de szerintem ártani biztos nem ártott... 🙂

2020. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Inzulinos cukorbeteg vagyok.

Évente kB 2x menstrualtam.

2 terhességem volt bizonyítottan.

Az első 7 hetesen elhalt Missed ab volt.

A második 5 hónappal a vetélés után estem teherbe és hordtam ki. Nagyon meglepodtunk mikor az orvos azt mondta hogy 10 hetes terhes vagyok de nagyon örültünk neki természetesen 😊

Szóval nem lehetetlen. Azért is esnek sokan szoptatás alatt teherbe mert azt hiszik hogy ha nincs ovuláció akkor baba sem lehet. Hát hatalmas nagy tévedés.

2020. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jaj de jo ilyeneket olvasni 😊

Nagyon szepen koszonom a valaszokat , mindnekinek jo egeszseget kivanok.

Remelem nekem is szerencsem lesz.

2020. márc. 20. 16:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt természetes menstruációm. Nem kezdtem el serdülők tiniként,itt derült ki hogy nem tudja az agyalapi mirigyem a női nemi hormonokat termelni. Nem szőrösödtem, nem nagyon nőtt a cici... Így nem volt soha peteérésem se.

Májusban volt az esküvőn, neki láttunk a baba témának. Azt tudtuk h valahogy peteérést kell csinálni, de azt senki nem mondta eddigi nőgyógyászaim közül hogy fele akkora a méhem és a petefészkeim mint egy korombeli nőé.... nagyon elkeseredtem, megijesztettek, hogy lehet nem lesz emiatt peteérés, vagy reakció a hormonokra.

Meglepetés! Egyből reagáltam a hormonokra, lettek szép tüszők, a második ciklusban össze is jött a baba ☺️ Most léptem a 11.hétbe.

Azóta a dokim csak az ő csodájának hív😄

Egyébként az orvosom azt mondta az nem gond ha kisebb a méhem, majd nő amikor kell neki a terhesseg alatt ( ezt érzem is rendesen!).

Semmi sem lehetetlen😉

Drukkolok hogy sikerüljön!

2020. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!