Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Császármetszés utáni összenövé...

Császármetszés utáni összenövések ellenére, volt akinek sikerült teherbe esni? Orvosi beavatkozás, újabb műtét, lombik nélkül.

Figyelt kérdés

7hónapja volt egy sikertelen császármetszésem...és gyanus, hogy összenövésem lett az ultrahangon kissé közelebb szorosabban van a jobb petefészkem a méhemhez. és sajnos az a dominánsabb, mozgásra érzékenyebb is.Orvos szerint összenövések vannak.

Volt akinek így is sikerült újra teherbe esni, kihordani a babát?



2020. ápr. 14. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pcos+ir + szarrá összenőtt mindenem mindennel, mindkét petefészkem, letapadt a méhem,a vastagbelem megcsavarodva tapadt rossz helyre. 5 hónap alatt estem teherbe így a 2. lányunkkal. Ehhez még hozzá tartozik, hogy eredetileg fenyegető hegszétválás miatt toltak a műtőbe mert a hegemet alig 2 mm tartotta, a lányomat ki se tudták emelni, úgy nyomták ki.
2020. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó,

nem semmi..de legalább nem tragédia lett. Jó ilyen esetről olvasni, hogy elég hátrányos helyzetből indult a dolog és sikeresen végződött.

Mit mondtak ezek után a dokik? Lehet még gyereked?

Amúgy nekem is vannak pcos-ra utaló tűneteim, ciszták a petefészkekben, meg magas tsh.

De ugye ez külön témakör...

2020. ápr. 16. 18:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező!Sikerült azóta a baba?
2022. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azóta megszületett a 3.lányunk is.


11#voltam.

2022. okt. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó(11#) gratulálok!


Kedves 13# Igen sikerült spontán a baba elektív császárral. Már 2 éves :)

2023. ápr. 26. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!