Barátcserje tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem a barátcserjét és 1 hónapja eszem mellé a méhpempőt napi 2-3 grammot. Az utolsó menstruációm 2 napig tartott és plusz 1 nap, ami szinte alig volt. Eddig 6-7nap. Abból az első 3 nap borzalom. Félóránként átáztam betéttel, tampon az szóba sem jöhetett. Lehet ez a barátcserjétől? Hozzáteszem örültem neki, mert szinte észre sem vettem a menstruációm és végre fájdalmaim sem voltak. Nagyon szeretnénk már babát csak azt nem tudom, hogy jó ez így? normális tünet?

2020. jún. 6. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Uh-t csinált? Mi lehet az oka a menstruációs zavarodnak?
2020. jún. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pár hónapja volt egy méhen kívüli terhességem és megműtöttek. Kivették a petevezetékem. Azóta elég durva menstruációim voltak és két hónapja ajánlotta az orvosom a barátcserjét, mert különösebb problémát nem észlelt. Múlt hónapban is voltam nála, de nem mondott semmit. Igazából peteérést nézett. Mondtam neki, hogy az utóbbi memstruációm elég gyenge volt, de mintha meg sem hallotta volna. Legyintett rá. Azóta meg megint megjött de még kevesebb vér. Már nem tudom , hogy mi a jó. Ha szedem vagy ha nem.
2020. jún. 6. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!