Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron hiánnyal küzdők...

Progeszteron hiánnyal küzdők tapasztalataira lennék kíváncsi. Lehet emiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ne szedjétek le a fejem, kérlek, de orvos fóbiám van.


Mára nem vártam, bár élőfordulhat késés, mert nem teljesen szabályos a ciklusom valamint progreszteron hiánnyal is küzdök. Szedek folsavat, E-vitamint. Van, hogy egy héttel a menstruáció előtt barnázni kezdek, most kedd este kezdődött. Szeretnénk babát, szóval péntektől reggel és este barátcserje, napközben pedig 2 bögre palástfű teát iszom. Ha a baba nem is sikerült a hónapban, legalább a ciklusomat rendezhesse. A barnázás mára teljesen megszűnt, premenstruációs tüneteim pedig eddig sem voltak, pedig már a barna előtti nap jelentkezni szoktak, mellérzékenység, hangulatingadozás, éhség. Kedden és tegnap reggel negatívat teszteltem. A barnázás megszűnése lehet a tea miatt? Napok óta gombóc van a torkomban miatta, de hol vannak a menstruációs tüneteim? Lehet, hogy korán teszteltem, és mégis csak baba van a dologban?

Tudom, idióta vagyok, de annyi minden kattog ilyenkor az ember fejében...

Megosztanátok velem a tapasztalataitokat?



2018. aug. 5. 13:25
 1/3 momoka 2002 ***** válasza:
Van gorbed? Ha nincs,tudod-e pontosan mikor volt ovud? Honnan tudod mikor kene megjonni? Ebbol meg barmi lehet en volt mar a nemvart nap utan teszteltem eloszor halvany pozitivat. Honnan tudod a progihianyt? Ha az van pozitiv teszt utan el kell kezdened a potlasat,szerinttem nem csak tea valtozatban de gyogyszer,vagy kup formajaban.
2018. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Görbém nincsen, abban sem vagyok biztos, hogy van-e peteérésem, a progreszteron hiány pedig öndiagnózis volt, mert a több napos barnázós és az erős PMS tünetek stimmelnek. A ciklusomat vezetem, szóval az átlag alapján számoltam, hogy mikor kellene, de előfordulhat, hogy tolódik. Most simán a tea miatt is lehet akár. Szerintem. Tegnap délután is negatívat teszteltem, de rengeteget iszok, szóval pisilni is sokat járok. Orvoshoz pedig nem merek elmenni. Ha szeptemberben is megjön, majd akkor. PMS tünet pedig még mindig sehol...
2018. aug. 7. 07:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem Akarsz orvoshoz menni? Miért nem? Arra felkészültél hogy ha sikerül teherbe esnek elég sokszor és több helyre is menned kell majd?

Nem is biztos hogy progesztenor hiányod van! Ezek a csoda teák simán bekavarhatnak a ciklusba,kitolják legtöbbször

2018. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!