Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vékony IR-esek! Hogyan derült...

Vékony IR-esek! Hogyan derült ki, hogy ez a probléma?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérő, vagy inkább el nem múló hüvelygyulladás, gombás fertőzés, teherbeesési problémák miatt küldtek el IR vizsgálatra.
2020. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi cukor utáni kontrollon derült ki. Valószínűleg előtte is fennált, de semmi tünete nem volt. Két gyerekem van, mindkettő elsőre sikerült, és a második terhesség volt gdm.
2020. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én inkább a rosszullétekből.

Ha sokáig nem ettem szédülés ,hányinger fogott el.

Meg az uh-n pco-t diagnózis volt az első ami kiderült.

Mellé még jött aztán a pajzsmirigy betegség.

2020. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú köszi a válaszokat!

Hát, lehet nálam is fennáll, ha sokáig nem eszem, nekem is hányingerem lesz. A sok fertőzés is stimmel, illetve 32 évesen egy bizonyos helyen az arcomon sok gyulladt pattanás van, ami időnként javul, de sosem múlik el teljesen.

Mivel vékony vagyok (165 cm, 53 kg) nem is gondoltam eddig erre.. :/ De így akkor elmegyek egy terheléses inzulinra.

Mindenkinek ment a zöld :)

2020. jún. 7. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!