Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bonyolult. Hogy tudassa egy...

Bonyolult. Hogy tudassa egy nő, hogy gyereket szeretne?

Figyelt kérdés
Az én problémám kicsit macerásabb mint normális kapcsolatokban. Mivel a párommal soha nem éltünk szexuális életet. 31 éves vagyok, valahogy mostanság eszembe jut a gyerek téma, sőt ma álmodtam is róla. Fura volt, de nem rossz. De ilyenről beszélni a párommal... el nem tudom képzelni hogy kezdhetnék bele... még csak nem is szexeltünk soha, a témát is kerültük, és most emlegessem hogy gyereket akarok a közeljövőben? Szerintem ő nem akarna, max belemenne amiatt hogy én akarok. De az megint csak nem jó úgy. Mit kéne tenni ilyen esetben?
2016. jan. 28. 09:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miféle párkapcsolat már az,ahol se szex,se kommunikáció nincs?
2016. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az alapproblémával kell kezdeni: miért nincs köztetek szexuális kapcsolat?
2016. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mióta a a párod hogy még nem volt szex?

Látom ezt is túlbonyolítod.

Tessék kommunikálni. Leülni, elmondani, hogy neked a közeli jövőbeni terved, hogy anyuka lehess, és szülnél. Kérdezd meg, ő hogy gondolja. Ha nem akar, akkor a szexet sem kell erőltetni, csak tiszteletben kell tartani, hogy a párod nem akar apuka lenni. ÍGy két választásod van. Ezt elfogadod, és soha nem lesz gyereketek. Vagy elbúcsúzol és megismerkedsz egy olyan férfival aki akar gyereket. Van a harmadik is, hogy önálló anyuka leszel.

2016. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Elmesélnéd hogy mi az oka annak hogy nem éltek szexuális életet? Ha tudjuk ennek okát könnyebb lenne segíteni.Mióta vagytok együtt?

Normális hogy eszedbe jut a gyerek, mert már benne vagy a korba.

2016. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Esküszöm nem bántani vagy cikizni akarlak, ne is vedd annak, csak nagyon kérlek mesélj már egy kicsit a ti kapcsolatotokról! Egy szót sem értek.


Mitől párod a párod, akivel soha nem volt egymással semmiféle szexualitás, és ha jól értelmezem akkor bármiféle komolyabb beszélgetés is kerülendő, max. annyi, hogy szép időnk van...


Mióta tart ez a kapcsolat? Egyáltalán mitől lesz ilyen? Hogy alakult ez ki ilyenné? És tedd a szívedre a kezed majd válaszolj őszintén: te boldog vagy így? szereted ezt az embert? ilyennek álmodnád meg életed kapcsolatát?

2016. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Ááá,te vagy Amy az Agymenőkből????

Mondd Sheldonnak,hogy fejlesszen ki egy teret,ahol az ivarsejtjeitek egyesülhetnek!

2016. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

6, még ők is szexeltek végül (bocs, ha spoiler).


Kérdező!

Ilyen esetben, ilyen "párkapcsolatba" te ne akarj gyereket.

2016. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nincs szex, így alakult a kapcsolatunk. Neki én vagyok az első barátnője, talán arra várt hogy én kezdeményezzek, de én meg nem merek. 6 éve vagyunk együtt.

Beszélgetni meg egyikünk sem tud, tipikus csendes, félénk emberek vagyunk, akik leginkább csak vannak egymás mellett csendben, vagy sablon témákról beszélnek, semmi komolyról.

De eddig nem volt gondunk, jól megvagyunk így. Lehet hogy a gyerek témát is hagynom kéne? Kétlem hogy tudnék ilyesmiről beszélni vele... másképp meg nem nagyon lehet tudatni ezt a dolgot.

2016. jan. 28. 10:17
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

7, de a kérdezőék még nem tartanak ott,érted! :-)

Mi ez a "bocs,ha spoiler" beszólás???

2016. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez nem kamu, akkor nem tudom, mi.
2016. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!