Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magnéziumot és D vitamint...

Magnéziumot és D vitamint szedek, ezek befolyásolhatják a hormontesztet?

Figyelt kérdés
Hormontesztre lettem ki írva mert nagyon rendszertelen a ciklusom és mert cisztákat találtak, a baba sem jön össze. Most a ciklusom elejét várom és nem tudom hogy abba hagyjam a magnézium es D-vitamin szedést hogy nehogy befolyásolják a vér eredményt vagy nincs közük hozzá?

2020. júl. 27. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Befolyásolhatja a d vitamin de pozitív irányba, szóval ne hagyd abba. A magnézium is jó. Ezeket szedd nyugodtan. Ami még segíthet a baba projektben az az inofolic nevű italpor. Nagyon sok nőnek segített már, nekem is. 9 hónapig nem jött össze a baba és amikor elkezdtem inni akkor 2 hónapra rá összejött
2020. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!