Lombikosok: akiknek nem sikerült, hogyan döntöttétek el hogy feladjátok a további kezeléseket/vizsgálatokat?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólnék akik ebben a helyzetben voltak!!! Hanyadik lombik után döntöttétek el, hogy tovább nem éri meg? Hogyan tudtátok feldolgozni a sokadik kudarcot?

2020. júl. 29. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerosomek vannak így. Ok 3 kezelés után adtak fel, mert rengeteg eü problémát okozott a nőnél sajnos. Nem bírta a szervezete a brutal sok hormont.
2020. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Én korban határoztam meg. 33 éves kor után nem folytattam.

9 lombikunk volt, ebből egy sikerült.

2020. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 de jó, hogy egy sikerült! 🙂 az is nagy áldás lehet ilyenkor.
2020. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen az. Főleg, hogy 3. kezeléd után közölték, hogy soha nem lesz közös gyerekünk. A 4.böl lett a fiunk. Most már 9 éves.
2020. júl. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk van egy kisfiunk de a tesó nem jött, 3.ik után adtuk fel, volt 8 inszem 1 méhenkivuli , egy korai vetélés elfogyott a pénzünk is..ha nem lett volna a fiunk még mentünk volna több lombikra ha az sem akkor örökbe fogadtunk volna, de így maradtunk 3an.
2020. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már el is jutottam erre a szintre, meg nem is. Az eszem azt mondja, már nem kéne tovább küzdeni, de a szívem érzi, hogy vár még ránk valaki...

Eddig volt 3 sikertelen inszeminációnk, és 12 beültetésünk. A 3. és a 6. sikeres volt, de az előbbiből a 20. héten elveszítettük az ikerbabáinkat, méhnyak elégtelenség miatt; utóbbiból született egy kislányunk.

Most úgy érzem, hogy még egy 'kör' van bennem/bennünk. Talán a 13 szerencseszám lesz...

2021. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Én az apuka vagyok.

7,5 év!

2010. Mindketten 35-36 évesen.Legyen gyermek! Oké! Bő 1 év, semmi.

2012. Nőgyógyász vizsgálat. Legyünk türelemmel. 1év, semmi.

2013. Nógyógyász. Hoppá! Az asszony pajzsmirigy problémás. Ezt rendbe kell tenni, így nem jó a gyermektervezés, túl veszélyes lehet a babára ha összejön.

2014. Oké, bejöttek az állítgatások, hatott a kezelés. Köszönjük.

Nőgyógyászat rendben,urológia rendben+ tesztoszteron inekciók, kicsit felturbóztak.

Semmi.

2015. Doki ismerős, meddőségi klinikára bevitt, ne kelljen várni sokat, az idő már nagyon szorít 41 évesen.

1. kezelés, hormonok, beültetés. Semmi.

2. beültetés semmi

2016. tavasz, beültetés. Minden jó! Semmi.

A profra rákérdeztem, hogy van e értelme a következő "akciónak"? Lelkileg, pénzileg sem egyszerű, talán tudhatjátok.

A válasz: sajnos nem biztos.

Ha az asszony "hormon eredményei" melyek nem túl jók éppen megduplázódik, akkor lehet esély a sikerre.

Mindent betartva, az eredmények őszre feleződtek. Bitang érzés, de így feladtuk, nem láttuk értelmét folytatni.

2017. Tél vége. Sokat késik a havidolog, teszt 2 csíkkal, majd rá 3 nappal újra 2 csíkkal.

Nőgyógyász, gyermeket várunk, méghozzá leánykát valószínű!!! Gerda lesz a neve. Öröm+ félelem! A genetikai és egyéb vizsgálatok végéig(42-43 évesen full para) én nagyon tartottam a gondoktól. Az eredmények tökéletesek, nyugodtan jöhet a baba! A fiú baba. Így volt két és fél hónapig lányom.

2017. Ősszel már hárman voltunk.


Mi 3 beültetésen estünk át, de már futottunk ki az időből, és biztatást egyre kevesebbet kaptunk. Nem folytatuk a mvi beavatkozásokat. Mégis valahogy sikerült. Talán mert saját magunkban is bíztunk még, hiszen két egészséges embernek előbb utóbb valahogy sikerülnie kell! Soha ne add fel! (persze olyan is van, de az érthető okokból)

Ez a mi történetünk, kívánom mindenkinek aki ezt az utat járja, hogy hasonlóan szép legyen az eredménye! Sőt! :D :)

2021. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!