Van itt olyan nő, akinek valami miatt csak évi 1-3 ovulációja van és próbálkozott/próbálkozik teherbeeséssel?

Figyelt kérdés

Mi volt a probléma? Mennyi idő alatt sikerült (ha sikerült) és hogyan (spontán, gyógyszer, inszem, lombik)?


Kérem, hogy jelen esetben azokat a válaszokat hagyjuk, amik nem a konkrét kérdésre válaszolnak.

Igen, tudom, nem normális az évi 1-3 ovuláció. PCOS-em van. És igen, tudom mi a hármas kezelés, mi az az IR stb., csak nekem nem ért semmit. Szóval jelen esetben nem arra várok tippeket, hogy mit tegyek, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy akik esetleg hasonló helyzetben voltak/vannak, mint én, azoknak hogyan és mennyi idő után sikerült a baba.


2020. aug. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hány ovulációm van évente, de 60-90 napos ciklusaim vannak általában. Pcos, IR nincs, valószínűleg a túlsúly az oka. Az első gyerkőcre 6 évet vártunk, a 3 kicsi 1-2 hónap alatt megfogant. Mindannyian természetesen fogantak.
2020. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a 6 év alatt történt valami? Mármint csak vártátok, hogy spontán összejöjjön, vagy volt valami kezelés közben?
2020. aug. 23. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráértünk, nem erőltettük. 😊
2020. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2020. aug. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!