Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Adott egy gyermek. Szeretnenk...

Adott egy gyermek. Szeretnenk testvert, de endometriozis miatt mar csak a lombik johet szoba. Se termeszetes ut, se inszem nem jarhato ut. Belevagnatok?

Figyelt kérdés
Felek, a lombik sem sikerulne, es a maradek szerveimet is kiveszik, akkor nem hozok jo dontest.

2020. szept. 30. 22:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Belevágnék. Persze csak is hosszas körbe járás után.

Örökbe sosem fogadnék, lehet megkövezni.

2020. okt. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lombikkal fogant fiúnk van, szeretnénk kistestvért, de lombikra nem megyünk vissza többet. Rengeteg idő, stressz, utánajárás. Ezt mind a meglévő gyerektől venném el. Örülünk, hogy 1 sikerült.
2020. okt. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg adhatsz egy esélyt az alternatív gyógymódoknak is. Persze nincs rá garancia, hogy az megoldja a problémát, de több embert ismerek, akiknek így sikerült újra teherbe esni természetes úton endometriozis után.

Egy próbát megérhet.

2020. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Már van gyerekem, ha a következő baba nem sikerülne, elfogadnám, nem mennek lombikra (nem tenném ki magam q sok homrmonnak beavatkozásnak), örökbe sem fogadnék.


De meg lehet érteni, ha valakiben olyan erős a vágy a babára, hogy végig csinálja ezeket.

2020. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Koszonom, a lombikosnak foleg koszi a valaszt! :-*

Utolso, kivettek a petevetekeimet, nincs alternativ megoldas sajnos ezek nelkul. :(

2020. okt. 1. 08:23
 16/22 A kérdező kommentje:

14-es, egyszerre irtunk, termeszetesen az elotted levonek irtam.

Neked is koszonom a valaszt! Megerositetek.

2020. okt. 1. 08:25
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 Bocsi, félrenyomtam a pontozást, pipa helyett x-re nyomtam..
2020. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Én szerintem bevállalnám,ha nagyon szeretnék még egy gyereket.


Valaki mutasson már nekem egy olyan tanulmányt, ami egyértelműen kimondja, hogy a lombik növeli a rák kockázatát! Ez már nem az első eset, hogy ilyet látok, és kíváncsi lennék hiteles forrásra, hiszen lombikosként számomra is érdekes lehet.

2020. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én lombikos vagyok. Természetes úton sajnos nem lehetett gyerekünk. 4 lombikom volt, mire sikerült. Már-már az örökbefogadáson gondolkoztunk, de így, hogy sikerült a lombik, az örökbefogadást elvetettük. Sok hormon... blablabla. Lelkileg nehéz út, mert az ember már nagyon várja a kisbabát, de az ember nem adja felés a céljáért küzd.

Így, hogy van saját gyerekünk, én már nem fogadnék örökbe.

2020. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom es gratulalok! Testverert mentek ujra lombikra?
2020. okt. 7. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!