Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki sikeresen használta...

Valaki sikeresen használta már a Jónás holdnaptár módszert?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy van olyan naptár is ami kiter a rizikófaktorokra. Azért kérdem, mert nekünk volt egy veszteséges terhességünk, a kislányomat a 35 hétben veszítettük el. Szörnyű még most is...

Nem a jónás naptár szerint próbálkoztunk, de visszanéztem és pár nappal később fogant a kislányunk, mint ahogy a jónás naptár írta a lehetséges termékeny napot. Viszont arra az időpontra kislányt, és 5 szörös rizikófaktort írt.

Nem tudom nem összekötni a kettőt, de azt sem mondom hogy 100 százalékban elhiszem. A gond ott kezdődik, hogy most megnéztem újra, ugyanis hamarosan belevagnánk egy újabb babaprojektbe, és 2025-ig nincs olyan alkalom ahol 0 lenne a rizikófaktor...

Ez normális? Nem hiszem el hogy várnom kell 6 évet, 30 éves vagyok és még nincs babánk, illetve egy angyalkánk van odafent.



2020. okt. 28. 11:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Rossz kategória, próbálkozzatok és felejtsd el ezt a jano naptárat.
2020. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A vetélés oka BIOLÓGIAI és nem fogja neked egyetlen online Józsinaptár sem megfejteni.

A labor és egy jó orvos annál inkább.

Komolyan mondom, rossz irányba mész, bár megértem a fájdalmat, mert tudom, milyen.


A naptár nem, nem normális, és az sem, aki erre bármit is alapoz.


30 éves vagy, fogadd el, hogy az élet igazságtalan, hogy a nők elvetélnek az élet része, és hogy lehet babád akár már jövő hónapban. Folytassátok az egészséges életmódot, vizsgáltassátok ki, amit ki lehet, és maradj józan! Minden értelemben!

2020. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!