Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez az 1. Clostys hónapom. Ti...

Ez az 1. Clostys hónapom. Ti milyen tüneteket tapasztaltatok? Mennyi idő után lett hatása?

Figyelt kérdés

A ciklus 3. és 7. napja között kellett szednem, napi 1 szemet. Ma vagyok a ciklus 14. napján, egyelőre semmit sem érzek. Ovulációs tesztet csináltam vasárnap, tegnap és ma is, negatív lett mind, nagyon halvány a második csík, nem úgy tűnik, mintha ebből pár nap múlva pozitív lenne. Lehet, hogy csak később lesz ovuláció?

Azért kaptam, mert a fogamzásgátló abbahagyása után a cilkusom ugyan beállt 33-35 naposra, de nem volt ovuláció.



2020. nov. 3. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 16.napon volt ovuláció, előtte 28 napos ciklusom voltak. Ovulációkor egész nap fájt az alhadam, nem veszesen, de éreztem, ha mozogtam. Utána semmi panaszom nem vt, előtte sem éreztem semmit.
2020. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 hós kúra alatt iszonyatosan görcsölt a hasam. Nem csak ovu idején. 16 napra lett peteérésem (uh követés szerint) mind a 3 hónapban.

De baba nem lett belőle 😓

Nem is szedtem tovább. Mert a libidóm sem volt az igazi (gondolom az időzített együttlétek miatt)

Rá 10 hónpra estem teherbe 😊

2020. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És miért nincs ovu? Azt kivizsgálta? Hormonjaid?
2020. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, voltam cukorterhelésen és pajzsmirigy vizsgálaton is. Nincs inzulinrezisztenciám, se pajzsmirigy alulműködésem, PCOS sem. Azt mondta az endokrinológus, hogy mivel sokáig szedtem a gyógyszert (12 évig) a szervezetem még nem állt vissza fél év alatt. Ebben a ciklusban voltam a 3. napon vérvételen és megyek majd a 21. napon is.
2020. nov. 3. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal volt olyan hatása, hogy minimálisra vékonyította a méhnyálkahártyát.
2020. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5: Igen, azt nekem is mondta az orvos, szedek E vitamint.

Remélem használni fog idővel, az ovulációs teszt ma is teljesen negatív, nem görcsöl vagy fáj a hasam, minden olyan eddig, mint az előző hónapokban.

2020. nov. 4. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne az ovu tesztet nézd. Mit lát a foki az uh-kon amivel figyeli a peteérést.
2020. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam ultrahangon még, csak mielőtt felírta a gyógyszert. Azt mondta, hogy majd a 21. napi vérvétel után menjek vissza, hogy megbeszéljük az eredményeket. Meg a hónap végén kell majd uh, hogy lássa nem lett-e ciszta.
2020. nov. 4. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Oh, az E vitain cask cukorka, ha a closty ténylg beindul. Én 800 mg-ot szedtem hónapokig előtte és közben is, mégis azonnal szinte eltűnt a nyálka...
2020. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uh. Closty mellett kötelező az uh kivetés. Én biztos másik dokit keresnék.
2020. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!