Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha hormon gondjaim vannak és...

Ha hormon gondjaim vannak és írnak fel gyógyszert milyen gyorsan fog hatni?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, vizsgálaton még nem voltam,de szerintem ebben a hónapban lesz vérvétel. Ha jól tudom 3szor kell menni a ciklus kül szakaszai miatt, szóval ezzel is elmegy majd 1 hónap. Ha lesz gyógyszer milyen gyorsan teszi rendbe a problémát? Szóval mennyi idővel a kezelés után sikerült nektek a baba?

2020. nov. 5. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 vérvétel, de ez nem ilyen egyszerű, mint hiszed. A problémától függ, hogy mennyi ideig kell kezelni, és egyáltalán nem biztos, hogy nálad van a probléma, és az sem, hogy hormonális.
2020. nov. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dokitol is fugg h h sikerul belonie az adagot es az milyen gyorsan allitja be a normalis szintet.1 plusz honap biztos kell es egy ellenorzo vervetel ugye.

Kezdd el mielobb.

2020. nov. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Plusz kérdés, hogy a valódi okot kezeli e vagy csak a tünetet. Nekem a nőgyógyász csak a tünetet kezelte. Endokrinológus hozta rendbe és segített hozzá, hogy sikerüljön teherbeesni. Szóval ez sokkal összetettebb, mint hogy "hormonprobléma" (milyen hormon???) ➡️ gyógyszer ➡️ x idő ➡️ baba
2020. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!