Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyttel teherbe esett...

Clostilbegyttel teherbe esett anyák! Tényleg nagy az esély az ikerterhességre?

Figyelt kérdés

Nektek mikor sikerült teherbe esni ezzel a tablettával? Ikreitek lettek?

Nálam nincs hormonprobléma (legalábbis a 3.és 21.ciklusnapi panel nem mutatta), átjárhatósági vizsgálat volt, most kaptam ezt. Férjem eredményei is rendben vannak. A második baba nem akar jönni 11 hónapja. (és igen, nem nagyon szeretnék egyszerre 2őt és kicsit félek).


2020. nov. 18. 12:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor nem sok esely van ra, eleg kicsi adag. En 5 napig szedtem napi 2 szemet es ket tuszot csinalt. Szerintem ne aggodj 🤗

5-os

2020. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnél szedtem és nem lettek ikrek. Az első 4 hónap szedés után pihentetni kellett és az első nem szedett hónap után estem teherbe. A második elsőre összejött.
2020. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseriteni de 2szer lettem terhes clostyval es benne van a pakliban ez az ikres dolog.. elsore lett egy vesztesegem a 8.heten. Fura, (vagyis utolag nem az de akkor meg fura volt) mert nekem sem volt semmifele hormonalis bajom.

Legalabbis azt hittem.


Második alkalommal ikerterhes lettem de szinten elvesztettunk egy babat kb 9.het felé. Szerencsénkre ebből a várandósságból megszületett a nagyobbik gyermekunk.


Végig progeszteront szedtem vele, es szinte végig feküdnöm kellett. (Az első trimeszterben kb a 7.hettol a masodik trimeszter elejéig, majd a harmadik trimesztert is végig, ekkor mar részben kórházban mert visszatartason voltam)


Az első terhességem alatt terhes cukros lettem es a terhesseg utan kiderult h ir-es vagyok es a pajzsmirigyem is elterest mutat ultrahangon (de hormonalisan ez sem).


A masodik terhessegem elott es alatt vegig dietaztam es kaptam a progeszteront, de vele nem voltak verzeseim se gorcseim.


Clostynal ha neznek uh-n es ha sok a nagy tuszo akkor mondhatsz nemet is. Nekem, emlekszem az elsonel 3 volt egy petefészekben. 1 dominans es masik 2 kisebb. Ott a doktor azt mondta a 2 kisebb (15-17mm-es tuszok) nem lesznek meg megtermekenyithetoek amikor repesztenek. (Mert nekem repesztettek is ovitrelle-el)

2020. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad nekem ilyen részletesen! ❤️
2020. nov. 18. 17:57
 15/30 A kérdező kommentje:
Ma vettem be a 3.darabot,napi fél tabletta... Enyhén fáj a méhemnél és a menzeszem is újra felerősödött.. Nektek volt ilyen?
2020. nov. 21. 16:25
 16/30 A kérdező kommentje:
Ma van a ciklusom 12.napja, most voltam dokinál megnézni van e tüsző. 3-4 nap múlva esedékes lenne az ovuláció. Egy 10 és egy 11 mm tüszőt látott, kedden kell újra mennem megnézem lesz e ebből valami. Szerintetek lehetséges?
2020. nov. 27. 20:01
 17/30 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nekem kicsinek tűnnek, de azért nem kizárt, hogy lesz belőlük valami. Nekem mondjuk 13. napon volt ovum és 23 mm-es tüszőm volt.
2020. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem barmi lehet. Kb 2 mm/nappal számolj. 17-19.napra siman jo lehet.
2020. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Doki azt mondta hogy lehet, hogy később lesz ovuláció, mert valamiért a menzeszem is hosszabb volt most. Fentebb írtam is, hogy felerősödött és kb 2 nappal tovább tartott. Holnap megyek, megnézzük nagyobb lett e a tüsző.

Első terhességem elsőre sikerült, mert éreztem az ovut, mindig megvoltak a tünetek, pl enyhe nyomás a petefészkeknél, folyás és khm.. szexéhség. Most amióta újra próbálkozunk pedig ezek elmúltak, tehát se folyás, se nyomó érzés, libidó is kicsi.. Most viszont mintha újra érezném, de lehet beképzelem, nem akarom elkiabálni.

2020. nov. 30. 14:31
 20/30 anonim ***** válasza:
Azért nmajd ird meg mi lett. Szoritok
2020. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!