Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikertelen lombik után, miért...

Sikertelen lombik után, miért lehet, hogy semmi tünete sincs a várható menstruàciómnak? Nektek hogyan alakultak a lombik utáni menstruációk?

Figyelt kérdés

Októberben volt sikertelen lombikom, akkor meg is jött, időre.

Most hétvégén lenne esedékes a következő menstruációm, de egyelőre semmi jele. Se barnázás, se mellfájdalom, semmi, pedig évek óta mindig ugyanaz a ‘program’.

Ez mitől lehet? Felborult a 28-29 napos ciklusom?

Nektek minden rendben volt a sikertelen lombik utàn?


2020. nov. 20. 11:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szombaton megjött egy hét késéssel nekem is..
2020. nov. 30. 04:10
 12/17 anonim ***** válasza:
Te mikor készülsz , lombikra nekem , januárban lesz . Második
2020. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Januárban megyek konzultációra, akkor fog kiderülni. Addig próbálok még pár vizsgálatot megcsináltatni.

Te mész vizsgálatra előtte?

2020. dec. 1. 15:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem megyek szedni kel gyógyszer , nekem van spontán két gyerekem, csak voltam , méhen kívüli és , azóta nem jön ősze .
2020. dec. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia te mikor mész én kedden megyek FET - re 5 naposat kapok Vissza
2021. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Február végén kezdünk. Nekünk sajnos nem lett fagyasztott, így teljesen előröl kell kezdenünk.

Sok sikert nektek! :-)

2021. jan. 29. 07:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi😘
2021. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!