Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mikor jött össze a baba?

Kinek mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés

10 hónapja hagytam abba a Tri-regol fogamzásgátló tablettát


Azóta 2 szer volt rendes menstruációm

És nincsen peteérésem

Kíváncsi vagyok másnak is volt így?

És utána lett belőle baba?


2020. dec. 8. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

De miért nem mész orvoshoz, ha nincs ment eszed?


Így aztán várhatsz a végtelenségig.

2020. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Előbb rakd rendbe a szervezeted, mielőtt le akarsz babázni. Anélkül igencsak bajos lesz.

Nekünk azonnal összejött, semmi gond nem volt.

2020. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
2es,mi az a lebabázni? Olyan mint a lepetézni?
2020. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

4 évig szedtem fogamzásgátlót, idén májusban tettem le. Össze vissza volt a ciklusom, 2 hónap ki maradt, fél napra jött meg. Én 3 hónap után el mentem egy hormonpanel vér vizsgálatra, ott mindent rendben találtak. Következő ciklusban megjött rendesen, de nem akartam a véletlenre bízni, el mentem az orvosomhoz, hogy megnézzük van e peteérés. Volt, abban a hónapban terhes lettem (5.-dik hónap)


13hkm

2020. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs peteérésed, menj orvoshoz, vagy felborultak a hormonjaid a fog.gátló miatt, vagy éppen a tabletta miatt nem vetted észre, hogy gondod van (pl. PCO, olyankor nem szokott lenni peteérés).

Nekem minden hónapban van peteérésem, mégsem sikerül már szintén 10 hónapja, ez sajnos nem kívánságműsor, sokaknak várni kell.

2020. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Nekem gyógyszer után egyből.

Most szülés után nem szedtem gyogyszert, 20 hós a fiam, fél éve nem jön össze, pedig minden rendben velünk.


Én egyébként erről a gyógyszerről csak rosszat hallottam 🤷‍♀️

2020. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
En is abbahagytam a gyogyszert, nekem sem volt peteeresem (2 havonta jott meg), masfel ev utan elso Clostys honapban babas lettem ( most novemberben)
2020. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Én áprilisban hagytam abba a Yadine-t 12 év után. Május-június-július-augusztusban megjött néhány nap késéssel, de akkor sem volt peteérésem. Szeptemberben teljesen kimaradt, október végén gyógyszert adott az orvos és úgy jött meg. Voltam pajzsmirigy vizsgálaton, cukorterhelésen, hormonpanelen, nincs se IR, se pajzsmirigy alulműködés, de PCOS, még sincs magától peteérésem. Kaptam múlt hónapban Closty-t, nekem attól sem lett peteérés. Most januárig pihentetjük a szervezetemet, aztán kapok újra Clostyt.
2020. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Valaki mesélje már el, miért lettem lepontozva?!

6#

2020. dec. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2.5 év Lyndinette30 után 1.5 évig nem volt rendes menstruációm.

Utána sikerült a baba.

2020. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!