Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babára várok, az ajánlott 3...

Babára várok, az ajánlott 3 hónapos babaprojekt felfüggesztés ellenére beoltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Babával próbálkozók, gondolom olvastátok a tanácsot az oltással kapcsolatban, hogy utána 2-3 hónapig ajánlott felfüggeszteni a babaprojektet. Mi a párommal egészen biztosan nem fogjuk beoltatni magunkat, mivel nem szeretnénk felfüggeszteni a babaprojektet. (35 leszek, másfél éve próbálkozunk). Ti hogy vagytok ezzel a témával?

2020. dec. 26. 18:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
69%
Én oltás parti vagyok de most a baba fontosabb. Én 38 vagyok és nem akarok se várni, se kockáztatni. Influenza ellen be vagyunk oltva és többnyire hó,e office dolgozunk és nem járunk sehova, amíg a vírushelyzet tart.
2020. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
és nektek is első baba lenne?
2020. dec. 26. 18:15
 3/52 anonim ***** válasza:
61%
nem!
2020. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan annyira megterhelő 3 hónapot várni? Jézusom....
2020. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
63%
Nem a 3 hónappal van a baj, hanem a septében összedobott ismeretlen oltóanyaggal..
2020. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
27%
Tehát akkor a válaszod konkrétan az, hogy nem 3 hónapot ne, vársz, hanem eszedbe nem jut beoltatni magad. Felelős döntés. Ja, nem.
2020. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
72%
Egészséges fiatal emberre nagy valószínűséggel nem veszélyes a vírus,így nem felelőtlenség ha nem adatja be magának.
2020. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
69%
Nem oltatom be magam, és a férjem sem. Nem bízom azokban, akik ezt összerakták és ha már itt tartunk, a kormányban sem. Ha beteg leszek, megteszem, amit tudok, hogy túléljem, ha nem sikerül, akkor nyilván bevállaltam. De inkább ezt a kockázatot vállalom, mint az ismeretlen anyagot a testemben, aztán majd rajtam tesztelik le, hány lába lesz vagy nem lesz szegény gyereknek. Köszönöm nem.
2020. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
72%
6-os tehát az a felelős, ha magamba oltatok egy ismeretlen vírus ismeretlen oltóanyagát? Úgy hogy akár meddő is lehetek tőle?
2020. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

igen...nekem is egy olyan oltás, ami után azt tanácsolják, hogy függesszem fel pár hónapra a babaprojektet, kicsit azt az érzést kelti bennem, hogy akár meddőséget is okozhat....

érdekes, mert az influenza elleni védőoltásnál és másik oltásnál sem hallottam még ilyet, hogy babával próbálkozóknak fel kell függeszteni a babaprojektet...akkor mi lehet benne, ha ezt tanácsolják?

2020. dec. 26. 19:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!