Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Késett a menstruàcióm de...

Késett a menstruàcióm de megjött enyhe kevés barnás vérzés. tobbi lent... ??

Figyelt kérdés
Sziasztok. már pàr honapja brobalkozunk a baba projekten de eddig sikertelenul. :(( van mikor normalisan pontosan megjon 28-29 napra 4-5 napig tart most 2 honapja 34. napra jon meg es nagyon keves 2-3 napig tart 3 nap mar eleg egy tisztasagi! ma jott meg 4 nap késéssel de enyhe es inkabb ilyen barnas sotet voros szinu.. 1 hete fajt a derekam iszonyatosan es ho emelkedesem is volt .. a hasam is szurkalt gorcsolhetett. nemtudom mi lehet a problema a virus miatt nem naon szeretnek no gyogyaszatra menni! vki volt mar hasonlo hejzetben? es miert nemjon ossze a baba? milyen vitamin segitene? a valaszokat elore is koszonom !(okoskodok kimeljenek)
2021. jan. 2. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Úgy tudom az ilyen tünetek hormonproblémára utalhatnak esetleg.

Azt pedig vérvételből tudja a nőgyógyász megállapítani.

Egyébként nagyon sok pozitívumot lehet olvasni a tiszta méhpempővel kapcsolatban a ilyen esetekben.

Ha babát szeretnétek és nem jön magától, akkor ha nem szeretnétek éveket várakozással eltölteni, sajnos mindenképpen szakember szükséges :/

2021. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amiket tudok javasolni: D vitamin, folsav, C vitamin és a méhpempő.
2021. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hormonproblema, pajzsmirigyedet nezesd meg addig ne szedj mehpempot es extra vitaminokat
2021. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Pl D vitamint plzsz calciummal kell mert azt kivonja a szervezetbol. Folsavat komplex B vitaminnal anelkul veszelyes, es mehpempo csak megjobban bezavar ha hormonproblemad van! Meg tobb osztrogen es ezaltal nagyobb az esely a cisztakepzodesre! C vitamin mehet nyugodtan
2021. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amugy tesztet csinaltal?
2021. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat igen csinaltam 6 nappal elezlott negativ volt akkor meg nem kesett se semmi csak mondom csinalok mert fura volt h anyira fajt a derekam meg h hoemelkedesem volt
2021. jan. 3. 09:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt orvos mondta, vizsgalatok is megerositettek, csaladban is van korhazi dolgozo, azert tobb mindent tud. De nyugodtan pontozzatok le :D
2021. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A derekfajas nekem nagyon gyanus,tesztelnek megegyet a helyedben!
2021. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
holnap tudok tesztelni.. viszont annyi erdekesseg van hogy ugye 2 napja jott meg elso nap volt de nem annyira sok ahogy szokott lenni masodik nap mar barnaztam neha pisileskor volt ilyen rozsaszinu minimalis ver ..ma reggel felkeltem a derekam kifele szakadt es gorcsoltem is nagyon viszon mar tisztasagi van bent es semmi sem jon!
2021. jan. 4. 13:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor hatha az:)
2021. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!